Etos Zwanger Worden pillen

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door bieniwini, 28 jun 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bieniwini

    bieniwini Actief lid

    3 apr 2014
    207
    0
    0
    Zijn er hier dames die de Etos zwanger worden pillen gebruiken? Ik heb ze gebruikt voor m'n vorige zwangerschap en de eerste weken sinds we in maart weer begonnen zijn voor n tweede maar ik had het idee dat m'n cyclus een beetje aan t rommelen ging. Dus ben er weer mee gestopt. Alleen nou had ik bij m'n vorige pogingen steeds goeie ovulatietesten maar deze keren krijg ik maar geen goeie knaller van een test. T blijft bij n tuurstreep of niks. Zou ik weer moeten beginnen met die pillen om weer goeie ovulatietesten te krijgen? Wie heeft hier ervaring mee?
     
  2. Patricia T

    13 okt 2013
    30
    0
    0
    Hoi,

    Ik ben juist weer begonnen met die capsules!
    Bij mijn vorige zwangerschap was mijn cyclus beter geworden en direct zwanger.
    Nu wilde ik het proberen zonder die dingen, maar werd mijn LF steeds korter (11-10 dagen), dus ik ben ze weer gaan gebruiken
     
  3. bieniwini

    bieniwini Actief lid

    3 apr 2014
    207
    0
    0
    Hoi Patricia ja ik heb ze vandaag ook maar weer in huis gehaald. Voor m'n gevoel had ik goeie ovulatietesten toen ik ze slikte, maar kan t me verbeelden hoor?
     
  4. Lisa05

    Lisa05 Lid

    9 apr 2016
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vraag me ook af of het echt werkt.. hoor er hele verschillende verhalen over! :(
     
  5. Brownz

    Brownz Lid

    8 jun 2016
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben ook op zoek naar ervaringen voor foliumzuur, wat de beste is zeg maar!
     
  6. Teddie86

    Teddie86 Niet meer actief

    Foliumzuur is foliumzuur. Denk niet dat het veel uitmaakt van welk merk.
     

Deel Deze Pagina