Hey Ik moet vrijdag naar de gyne. en ben die dag dan net 25 weken ver! Hoeveel wogen en hoe groot waren jullie kindje op 25 weken? Wil dat dan eens vergelijken he Greetz Cate
geen idee, ik heb wel een pretecho gehad met 25 weken maar het hele kindje meten dat viel toen al niet meer mee volgens mij en wegen hebben ze zo wie zo nooit gedaan alleen een schatting op het laatst. Doet jou gyn dat wel dan? en hoe weegt hij het kindje dan?
Hier heb je een site waarop je alles per week kan bekijken http://www.9maand.com/zwanger/zpm/zpm6.php. Volgens mij berekenen ze het gewicht aan de hand van omtrek van het buikje van het kindje, hoofdomtrek en lengte van de beentjes. Liefs, Tanya
hey Ja mijn gyne. doet dat! Hij kan wel niet zo goed meer de groote zien, maar vorige keer (21 weken) woog mijn kindje ongeveer 400 gr! En dat was een goed gemiddelde!
bij mij hebben ze het nooit over gewicht of lengte. ze meten de omtrek van allerlei dingen en geven dan aan of het conform termijn is of niet. elke keer liep ik precies goed.
mijn gyn heeft de kleintjes ook opgemeten en daaruit kwam dat de ene woog 634 gram en de andere 642 gram, toen waren ze 24 weken oud precies volgens het gemiddelde zei de gyn