wel of niet eisprong gehad

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door jerlin, 15 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jerlin

    jerlin Actief lid

    20 sep 2007
    378
    0
    0
    hallo,
    na afgerlopen maand gestopt te zijn met de pil en precies na 28 dagen weer ongesteld te zijn geworden vraag ik me af of ik nu wel of niet een eisprong heb gehad.
    wie kan me hierop een antwoord geven?
    xxx
     
  2. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Ja dat denk ik wel hoor!
     
  3. Linda1980

    Linda1980 Fanatiek lid

    30 mei 2006
    1.356
    0
    0
    Het lijkt mij ook erg aannemelijk dat je een eisprong hebt gehad hoor :D
     
  4. jerlin

    jerlin Actief lid

    20 sep 2007
    378
    0
    0
    dat zou natuurlijk super als alles meteen gaat zoals we willen. lees namelijk veel over het feit dat het een tijd kan duren voor je een eisprong hebt. hopelijk blijft het zo of zijn we snel zwanger.
    thanks voor de snelle reacties
     
  5. Poeki

    Poeki Actief lid

    25 aug 2007
    208
    0
    0
    Dat moet wel meid :D
     
  6. Milla

    Milla Niet meer actief

    Niemand kan je helaas die zekerheid geven. Al klinkt het vrij aannemelijk dat je die gehad hebt. Je kunt helaas ook menstueren zonder een eisprong, op Fertility friend (website) zijn tal van meiden te vinden met een cyclus van 28 dagen en toch geen eisprong. Ik wil je niet ontmoedigen hoor, want meestal is dat wel zo. Ik blijf meiden adviseren hun temperatuur bij te gaan houden, alleen dat is een betrouwbare methode, pas dan heb je zekerheid! Veel succes.
     

Deel Deze Pagina