beeeehhhh En verder zullen we maar zeggen, de kracht van reclame is herhaling, maar ik kap er nu mee, voordat het niet meer grappig is. Toedeloe!
ik vond het toch al niet zo grappig. Voor ts waarschijnlijk een flink probleem waar zij serieus advies over wil.
huh ik ben nu de draad kwijt, wat is er niet grappig aan dan. ik geloof dat dat gaat over het meningsverschil tussen suenne en mora..
welnee,over de hele manier van communicatie in dit topic. Moet je even terug lezen. En verder vind ik gewoon dat mensen niet zo aanstellerig moeten doen. Overdreven gedoe. Gewoon eerst even relativeren. En nee, zo serieus neem ik het niet, een hoog popcorngehaltetopic op zwangerschapspagina "neem me niet kwalijk" Stel he, stel dat TS serieus dit is gaan melden, vind ik ook nog dat je uit moet kijken dat het niet om laster gaat! Je hebt het hier naast de kinderen van een ander ook over de baan van een ander. Des te meer reden in mijn ogen om er niet gelijk als een gek bovenop te duiken. En nou ben ik hier echt weg, want ik vind het nu echt gezeur worden.
Phoeeee heeee! Wat een ''gezellig'' toppic! Maarre....ts reageer zelf helemaal niet meer....of heb ik daar overheen gelezen?! Maar goed ik ken ook mensen die blowen en zou mn kind daar zeker niet bij achter laten !!!, hoe ''normaal'' die zich ook voelen na het roken van een joint! Iedereen moet zelf weten wat hij / zij doen, maar vind t idd not done om daarna de hele dag voor kindjes te zorgen! Ik zou zelf naar diegene toe stappen en verhaal gaan halen en niet gelijk naar het kdv gaan, mocht diegene er niks aan doen dan zou ik idd melding maken! Het zou om je eigen kind gaan, nou daar moet ik dus niet aan denken!!!!
Daar heb je een goed punt. En dat wat je daarna zegt is ook een van mijn bezwaren. Bedenk wel wat je die persoon "aandoet", voordat je je met iemands leven gaat bemoeien.
Vind het verhaal een beetje vaag.. Wie gaat nou tegen anderen zeggen dat ze elke morgen met een blowtje begint.. Dan had ik al tegen diegene gezegd dat hij niet wijs is.. twijfel eraan dat het geen grootspraak is. Ik ben echt geen heilige wat drugs betreft.. Na een jointje kan ik niet meer fatsoenlijk voor een kind zorgen, heb dan een reactievermogen van een naaktslak.. en natuurlijk is het effect voor iedereen anders, maar effect is er hoe dan ook en dat moet je zelf toch niet willen.. Wij hadden vroeger een stel vrienden die gewoon de hele nacht aan de pillen zaten en dan om half zes thuiskwamen en twee uur later hun kind in bad deden.. hebben er gruwelijke ruzie om gehad en gewaarschuwd dat als we er nog een keer achter kwamen we de kinderbescherming zouden bellen.. hadden daarna altijd netjes een oppas, al is de vriendschap nooit meer als vroeger geworden.. ik had die persoon aangesproken onder vier ogen en ten eerste gevraagd of het verhaal wel waar was.. en zo ja gewoon eerlijk gezegt dat ik het zou melden.. als je niet wilt dat anderen het te horen krijgen dan moet je het ook niet aan jan en alleman gaan zitten vertellen.. je werk is je werk en daar hoor je je professioneel te gedragen en ik neem toch aan dat bij elk kdv in de arbeidsovereenkomst staat dat je niet onder invloed gezellig 's morgens aan de slag mag.. maar gelukkig hebben we allemaal een andere mening.. anders zou de wereld zo saai zijn
TS reageerde inderdaad niet meer. Ik had geen idee dat er nog zo actief werd gereageerd. Zoals ik al schreef zou ik een anonieme melding maken en dat heb ik ook gedaan. Schriftelijk eerlijk gemeld wat ik weet en dat het aan hen is wat ze er mee willen doen. Verder ga ik me niet mengen in discussies over verschil tussen drugs, alcohol en medicijnen. Daar is het topic me helemaal niet om te doen.
Ergens ook wel weer jammer dat je dan een anonieme melding hebt gedaan. Waarom niet met naam en toenaam, als ik vragen mag?