wel of niet naar disneyland

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door chantal02, 25 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. chantal02

    chantal02 Bekend lid

    19 sep 2011
    635
    9
    18
    hoi dames

    Wij hebben aankomend weekend een weekend weg gepland naar disneyland. nu komt er gisteren het nieuws dat er een aanslag is verijdeld. ik vind dat soort dingen sowieso al eng en nu dus helemaal.

    manlief vindt dat we wel gewoon moeten gaan. enerzijds vind ik dit ook anders laat ik me bang maken en dat willen ze graag. aan de andere kant heb ik een kind en ben ik zwanger. ik zou mezelf nooit vergeven als er toch iets gebeurd.

    wat zouden jullie doen?
     
  2. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.261
    6.156
    113
    Je hebt een grotere kans dat je onderweg iets overkomt dan bij een aanslag daar, dus tja, ik zou gewoon gaan.
     
  3. tuc

    tuc Niet meer actief

    Eens met eppo...je leven ligt anders stil als je hieraan toegeeft.
     
  4. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.892
    5.148
    113
    Ik zou gewoon gaan. Als je zo gaat denken, kom je straks je huis niet meer uit. Er kan ieder moment overal iets gebeuren. Denk bijvoorbeeld ook aan een auto ongeluk etc.
     
  5. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Juist door betere beveiliging kunnen ze zo'n aanslag voorkomen.

    Als je je door zoiets tegen laat houden kun je niets meer. Niet met de trein, niet met het vliegtuig, niet naar een event, etc.
    De kans dat je een aanslag meemaakt is, gelukkig, nog steeds erg klein. De kans dat je in de auto iets overkomt is vele malen groter.

    Dus ja, ik zou gewoon gaan.
     
  6. Zusterke

    Zusterke Niet meer actief

    Gaan! En lekker genieten!
     
  7. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.482
    5.840
    113
    Ik zou juist nu naar zo'n plek gaan als Disneyland of ergens anders waar ze een aanslag hebben verijdeld. Ik denk dat de beveiliging nu nergens beter is als daar:).
     
  8. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.898
    5.207
    113
    Home
    gewoon gaan
     
  9. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Eens met alle voorgaande opmerkingen. De kans dat je bij een aanslag om het leven komt is nog altijd verwaarloosbaar klein. De kans dat je uitglijdt in de badkamer en daar overlijdt is groter.
     
  10. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    Ook eens met bovenstaande!

    Lekker gaan en genieten! En de kans dat er iets gebeurd is klein , je hebt meer kans op een ongeluk in de auto of thuis! En bij alle ongelukken vergeef je het jezelf niet.

    En als ze net een aanslag verijdeld hebben, is het helemaal het moment! Dan zal de beveilig extra scherp zijn!

    Veel plezier!!
     
  11. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    16 jan 2011
    3.569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    Gewoon gana natuurlijk
     
  12. chantal02

    chantal02 Bekend lid

    19 sep 2011
    635
    9
    18
    dankjewel voor alle reacties!

    het gaat me ook niet echt om de kans maar meer met welk gevoel loop je daar dan rond.

    ik mag ook wel verplaatsen als ik wil maar denk niet dat het daar anders van wordt
     
  13. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Ik zou niet gaan!!! Maar alleen omdat ik Disneyland niks vind. ;)

    Nee joh, zonder gekheid: Gewoon gaan.
     
  14. mama suus

    mama suus VIP lid

    18 aug 2008
    7.510
    188
    63
    somewhere
    tuurlijk gewoon heengaan. qua veiligheids gevoel zit het daar echt wel goed. de beveiliging is daar al tijden extreem hoog.
    je komt niet zomaar een hotel in. overal loopt bewaking met honden. millitairen rondom het park. in het park lopen ook beveiligers met wederom honden. je moet voor je binnengaat eerst door beveiliging . je tas word gescant je jas moet los je gaat door detectiepoortjes.

    zou me door zoiets niet laten leiden. wij voelen ons er altijd op en top veilig.
     
  15. babbel1983

    babbel1983 Fanatiek lid

    3 jul 2013
    1.338
    302
    83
    Inderdaad gaan. Disneyland zal altijd een risico zijn qua aanslagen, ook al zijn er nu mensen gepakt.
    Wij zijn afgelopen week in Disney geweest en hebben er natuurlijk ook bij stilgestaan (het was een jaar sinds.....). Maar net wat de rest zegt, als je overal bij stil staat kun je nergens meer heen.
    Qua veiligheidsgevoel vond ik het overigens goed bij Disney. Je moet door beveiligingsscans als je het park in gaat, er lopen groepjes (4 personen) militaren (inclusief wapens) rond bij de ingang van het park en er lopen beveiligers met speurhonden. Ik heb me daar totaal niet onveilig gevoeld, maar tuurlijk speelt het wel door je hoofd, wat als.... maar ik vind ook dat je 'gewoon' door moet gaan met leven.
    Wat wij wel hebben gedaan is gewoon altijd telefoons mee, zodat je bereikbaar bent (normaal laat ik ze op vakantie wel eens in het appartement liggen) en een plek afspreken waar we proberen naar toe te komen mocht er iets gebeuren terwijl we niet bij elkaar zijn (bv bij het betreden van attracties).
    Voor de rest gewoon (proberen te) genieten! Het gevoel van veiligheid vind ik echt wel groot door alle maatregelen die ze hebben genomen, maar ja helaas doe je niets aan het feit dat er overal malloten kunnen zijn....
     
  16. Annie24

    Annie24 Fanatiek lid

    2 sep 2009
    2.035
    110
    63
    Zuid-Holland
    Wij zijn vorig jaar 1 week na de aanslagen in parijs geweest en er was niets aan de hand. Ik zou dus gewoon gaan.
     

Deel Deze Pagina