Haai! Ik denk dat ik mijn ei weer heb gevonden Op cd 16 in de avond was hij positief.(18:30) en Savonds een duidelijkere. alleen heb ik dus op cd 15 en 16 heeel klein beetje roze afscheiding gehad, en paar felle steken. Weet iemand wat dat kan betekenen? Daarna ineens klein beetje oud bloed, dit was nog voor de positieve ovulatie test. Weet iemand wat dit kan zijn? Heeft het iets met groeiende follikel te maken?
De enige verklaring die ik kan bedenken voor roze afscheiding en steken vóór een positieve ovulatietest is een zwangerschap. Dan denk ik aan een eventuele innestelingsbloeding waarna je ovulatietest positief reageert op hcg. Zou dat heel misschien mogelijk zijn in jouw situatie? Of heb je een hele regelmatige cyclus waardoor je dit uit kunt sluiten? Een ovulatie bloeding komt soms ook voor, maar dat is dan ná je positieve ovulatietest, niet ervoor.
nee dat kan niet, mijn cyclus is 29 tot 34 geweest de afgelopen keren. Nu zou ik weer op een cyclus van 30/31 dagen uitkomen. Dus zo echt onregelmatig is ie niet. Mijn laatste menstruatie was 2 weken geleden en dat was een echte ( hevige ) menstruatie
Ik heb ook wel eens bloedverlies gehad rondom ovulatie. Geen idee wat het was. Maar fijn dat je je piek gevonden hebt