Normaal heb ik een week voor mijn NOD al zere tepels. Nu heb ik mijn NOD over twee dagen en heb ik juist helemaal geen zere borsten. Iemand dit ook gehad?
Yep.. had echt een aantal cycli erg pijnlijk tepels.. niet aan te raken zo pijnlijk... Nu heb ik er eigenlijk al voor de 3de cyclus geen last van.. ik zat me ook af te vragen hoe dat zou kan schelen. Had de vorige keer onwijze pijnlijke borsten, telkens als ik opstond uit het bed..aaaauw.. nu bijna niks... zo raar het vrouwenlichaam!
ik heb normaal mijn hele cyclus pijnlijke/gevoelige tepels en borsten, alleen tijdens mijn menstruatie doen ze geen pijn! nu jullie het zeggen, mijn borsten doen al 4 dagen geen pijn meer!! dus dat kan idd ook een symptomm zijn!!
Hehe, grappig dat "iets niet hebben" nu ook moed geeft. Ik heb voor de eerste keer dus geen zere borsten. Heb wel al een week steekjes en dingetjes in mijn buik. Maar we wachten het weer rustig af.
Ik hoop dat het een symtoom is want ik heb enkel zere tepels bij mijn eisprong en bij zwangerschap tja zou het niet weten,hoop het niet
Ik had ook de hele cyclus pijnlijke borsten. Nu een paar dagen voor mijn NOD pijnlijke tepels, maar de schade van de zere borsten wordt nu ruimschoots ingehaald
Stelletje naapers hier op het forum.... Maar ik gun het iedereen van harte!!!!!!!!!!!! Daphne, weet je al wat meer of wilje nog niet testen? Ik durfde niet te testen pas toen ik twee dagen overtijd was, terwijl ik de vorige maanden voor mijn NOD heb getest. Veel succes!!!!!!!!!!!!!!
Ik heb nog niet getest. Ik heb al een week iedere keer wat buikpijn, maar vanochtend werd ik met meer buikpijn wakker en dacht dus meteen dat ik ongesteld was geworden. Maar nee, er was niks. Vorige cyclus duurde 32 dagen, dus dat wacht ik sowieso nog af. Had deze keer mijn eisprong precies met twee weken gevoeld, dus vandaar dat mijn banner zo is ingesteld.
Daphne, Spannend voor je zeg! Mijn NOD is 26 april (woensdag) en hoop uiteraard ook dat het raak is deze ronde. De laatste week heb ik ook geen gevoeilige tepels meer. Wel heel erg gehad, vooral na m'n eisprong. Hopelijk gaat het bij mij ook de goeie kant op. Wanneer ga je testen? Liefs
Bedankt voor jullie lieve berichtjes. Heb gisteren en eergisteren toch af en toe wat buikpijn behad, dus ik denk wel dat de duivels er aan zitten te komen Maar goed, zolang ze er nog niet zijn... Ik was vorige keer ongesteld met 32 dagen, dus dat zou donderdag zijn. Aangezien ik mijn ei had gevoeld, netjes op dag 14, heb ik mijn banner op 28 dagen gezet. Ik wacht het dus zeker af tot donderdag. Ik probeer tot een week overtijd (mocht het zover komen).
Knap hoor! ik zou helemaal nerveus worden als ik overtijd was.. ben ik lang niet geweest! Maar misschien ben je net als mij, ik heb een lutaele fase van 16 dagen ipv van 14 maar ik duim nog! de buikpijn hoeft niks te betekenen!! succes!
Dank je wel voor het duimen Ik vind het zo zonde om er een test tegenaan te gooien en dat die dan toch negatief is. Maar ik heb ook gewoon heel erg het idee dat ik niet zwanger ben, dus daarom heb ik ook niet zo een behoefte aan testen. Als ik me wel heel zwanger had gevoeld, had ik vast al wel getest! Heb er overigens ook gewoon geen in huis.
En Daphne??? Al enige tekens van de duivels??? Bij mij nog niet vandaag! Yes........ Wel vage krampjes/steekjes onder in m'n buik. Sinds vandaag ontzettend last van branderige ogen. Net het gevoel alsof je ogen constant moeten tranen. Mijn temp was vanochtend gestegen met 0,1 (36.9). Morgen is mijn NOD, dus het wordt spannend! Jij ook succes!
wat spannend zeg, trouwens heel fijn om te lezen dat geen syptomen ook goed kunnen zijn (sowieso goed natuurlijk, maar dat het ook mogelijk zwanger kan betekenen)