Ongi krampjes kunnen er bij horen! Ik hoor meerder dames die flinke ongi krampen hebben gehad, zolang je geen bloed hebt zal ik er toch een test tegen aan gooien als ik jou was.
En en weet je al wat? en nono en Y87 hoe staan jullie ervoor? Hier lekker gewerkt maar nog steeds balen dat het mis is. Volgende ronde maar weer ervoor gaan. En wat beterft me inhouden, het is iedere keer een goed voornemen. Maar behalve bij er veel overdenken doe ik niet zoveel. Ik lees al bij veel vrouwen dat ze inkopen doen, zonder dat ze zwanger zijn. Dat heb ik nog niet zo.
Ik wacht op ei was alleen erg onder de indruk van het wachtvermogen van onze collega's hier Ik cd 20... maar vorige cyclus ei op cd 27.. hoop alleen dat ie nu eerder komt vanwege een veelste korte LF..
Bedankt voor alle reacties en medeleven. Toch maar testje gedaan want onrust was te groot. KV testje. Niet zwanger. Nu kan ik geloof ik opgelucht adem halen. Nu hoop ik ook eigenlijk dat ik flink rood ga bloeden anders blijven de twijfels. Ik wens jullie heel veel succes!
Jammer sowieso! Hier zit ik sinds 2 dagen 'vol' met klachtjes als steekjes, krampjes en gevoellige borsten. Ik neem aan dat vorige week ergens mijn ei is geweest, aan m'n slijm te zien zal dit zo rond Woensdag zijn geweest, Donderdag was ik weer helemaal droog. Ik ben testverslaafd, serieus probleem hahaha! Echter vage streepjes tot niks, achja we zien morgen wel weer. Wat duurd het wachten lang he. -_-
Bij mijn dochter werd de KV 2v5 zwak positief (tuurtestje) bij 10 (!) dagen overtijd. Ik voelde me al 2 wkn heel erg zwanger , blij dus dat ik niet gek aan het worden was. Later bij termijnecho bleek ik een superlaat ei gehad te hebben. Langste cyclus ooit. (maar ik wil je niet nog onrustiger maken ) Hopelijk krijg jij en andere dames snel duidelijkheid!
Jammer sowieso! Nou inderdaad Nono dat wachten... Succes! Wat vinden jullie mannen er eigenlijk van? Het testen en alle zwangerschaps dingen?
Ik word Jan-test genoemd.. omdat ik sochtends en savonds in de weer ben met potjes en casettes en dipsticks Maar stiekem vindtie het allemaal reuze interssant en spannend
Ha ha jij bent er dus ook goed druk mee. Ik ga nu deze maand beginnen met ovaluatie testen, tempraturen deed ik al. Ik ben benieuwd!