Ik had nog een kruidvat test liggen. En omdat ik zoveel kwaaltjes heb dacht ik doe hem. Kon niet wachten. Is trouwens wel 4 a5 dagen voor nod. Cyclus altijd 31 of 32 dagen. Maar zie ik dat lijntje nou omdat ik hem wil zien of zien jullie m ook??
Jij bent zeker niet gek meid, hihihi, ik zie ook een lijntje!!!! Spannend!!! Na hoeveel minuten was dit lijntje zichtbaar?
Ik zie hem !! Na hoelang stond het streepje er ? Voor 4 a 5 dagen voor je nod vind ik hem mooi hoor . Zo zag hij er bij mij ook uit , en nu zwanger !
na een minuut of 5.. pff ben dus toch niet gek,, heb ook nog een k2v5 liggen zit te denken of ik deze ook zou doen..
Snap ik. Wat ik altijd doe is een groot glas water drinken. Heeft testen geen nut meer en hoef ik niet steeds te denken 'zal ik testen?'
inderdaad gelijk maar een root glas drinken genomen.. probeer te wachten tot maandag dan zal die een stuk duidelijker moeten zijn (hoop ik)
Of je gek bent of niet moet jezelf weten , ik kan niet in jz hoofd kijken ........ nee hoor ik zie het ook !! Spannend probeer 2dage te wachten en dan met ochtendurine te testen .
HAHA tot maandag? Zo lang kan je ons niet laten wachten hoor hihi. Nee spannend meid zal hard duimen voor je hoor. Zie wel iets maar moeilijk. Dus hoop dat ie snel knalt
Bij dit soort topics denk ik altijd dat ik gek ben, want ik kan er met de beste wil van de wereld geen streep in ontdekken. Maar gelukkig de dames hierboven wel. Ik ben geen goede tuurder. Ik hoop dat je snel een mooie knaller hebt.
Ik zie m ook! Moest ik wel ff een paar x goed voor focussen maar als je m eenmaal ziet kan je m ook niet meer wegdenken!! Spannend!
via laptop en nu mobiel kan ik geen streep ontdekken, hoe ik mijn scherm ook kantel ik lees dat veel bovenstaande meiden het wel zien! Ik ben dus gek, of een hele slechte tuurder haha
Ik zie m ook, heeeeel licht! Mn complimenten voor de goede foto haha Spannend! Hoop dat ie snel mooi duidelijk wordt!
Knap voor degene die hem wel zien.. ik zie hem niet maar hoor van harte voor je dat je echt zwanger ben! Spannend!
Dat noem ik nou een 'tuurtest'. Ik probeer een streepje te zien, maar ik zie hem echt niet. Misschien op je nod nog een testje wagen?