We denken erover volgend jaar naar het Gardameer te gaan. We zoeken een camping met: - 6 persoons stacaravans - leuke animatie voor kinderen 5-12 jaar - zwembad met het liefst wel 1 of 2 glijbanen en een peuterbadje pre: als er ook een restaurant is met terras aan speeltuin o.i.d. extra pre: als het aan het Gardameer zelf is. priizen maken me nog niet zoveel uit ik wil gewoon opties verzamelen. Bella Italia vinden we dan weer te massaal dus die dan weer niet.
Wij zijn paar keer op La Rocca geweest, ligt tussen Garda en Bardolino (opgelet want er is nog een camping met die naam) . Wij vonden het fijn dat het een terassencamping is en je dus vanaf heel veel plekken uitzicht hebt op het meer, ook vanaf het zwembad. En Garda en Bardolino liggen op loopafstand, dus je hoeft niet steeds de auto te pakken om het dorpje in te gaan. We zijn ook een keer geweest op camping Weekend. Super de luxe camping! 1x in de week kwam een werkster je chalet schoonmaken. Maar het was voor ons toch wat minder een campingsfeer en een beetje te massaal ook. De ligging is wel heel mooi, ook een terrassencamping en een stadje op loopafstand.
@GossipGirlxoxo komt er elk jaar geloof ik, die heeft vast goede tips. Maar ze moet eerst nog thuiskomen
Wij komen vanaf 2018 op Bella Italia. We zijn 1x op piani di clodia geweest en weleens op visite op la quercia en della Rosa. Voldoen allemaal aan je eisen. Grootste voordeel van la Quercia vind ik vooral het opgespoten zandstrand ipv de kiezels aan het meer.
Hoe is dit bevallen? Het komt wat oudbollig over vind ik. Kun je lopen maar Lazise? Ik twijfel voor volgend jaar tussen la quercua en spiaggia d’oro. Wij gingen altijd naar Del garda maar die camping is niet meer wat het was.
Glijbaan is de laatste must hoor. Ze hebben dit jaar enorm genoten van de glijbaan maar ook enorm veel in het “gewone” rechthoekige bad met duikbrillen en springen gespeeld.
Het is verder echt een fijne camping, wij zijn er 2x geweest, wel wat jaartjes geleden. Kleine camping in het iets minder drukke deel van het gardameer. Perfecte uitvalsbasis voor uitstapjes. Fijn zwembad, met een leuk animatieteam die van alles verzonnen destijds. Leuke speeltuin ook.
Wij zijn gisteren over La Quercia gelopen.. vond het niet oubollig overkomen. Manlief kwam er vroeger met zijn ouders en veel was echt vernieuwd etc. Wel oudere en nieuwere sanitairgebouwen, maar allemaal schoon en netjes.. zwembad vond ik ook echt top!
wij vonden het ook zeker niet oudbollig. Het is een net schoon park en dit jaar ook vernieuwde huisjes en zwembad/spraypark wat juist nieuw is en ook mooi. wat ik wel vond dat het een onwijs dure camping was en dat vond ik achteraf gezien zonde wij betaalden zo'n 1000 euro meer ten opzichte van vrienden die bij del garda village zaten. Hun hadden een wat minder mooi huisje en zaten niet bij het strandje maar wij zijn zelf toch meer zwembad types dan strand dus daarvoor hadden we wel kunnen besparen.
Wij hebben een paar jaar terug op camping Fornella gezeten. Vonden het een fijne camping, genoeg vermaak voor jonge kinderen. (Alleen geen glijbanen in het zwembad). Ook niet echt een stadje op loopafstand, maar dat vonden wij persoonlijk niet erg. Houden sowieso meer van de rust en wat kleinschaliger en deze camping was daar perfect voor. Kiezelstrandje aan het meer is niet heel groot, maar groot genoeg en ook niet heel druk.