gebeurd dat bij mensen?? Dat is hier echt nog nooit gebeurd... hij is altijd helemaal hyper de pieper als we aan het fietsen zijn
Het is geen grap, onze baby is van de week op de fiets in slaap gevallen. Erg ongandig dus ik vroeg mij af hoe doen ander het ivm hoofdje?
Onze dochter viel om de haverklap in slaap op de fiets. Zij zat wel achterop, dus ik voelde steeds op een gegeven moment een hoofdje tegen mijn rug aan leunen. Heb je niet zo'n steuntje waar het hoofdje op kan rusten?
Er zijn speciale steuntjes met foam waar je kindje het hoofdje op kan leggen. Hadden ze dat vroeger maar ik sliep altijd al voordat we straat uit waren haha
Ja lastig! wat juffie zegt is wellicht iets. Grappig toch hoe elk kind weer anders reageert op dingen
Ik sla dan 1 arm om hem heen met mn hand tegen zn wang, dus ik knuffel hem zegmaar met 1 arm.. dan zit hij heel relaxt te slapen. Maar ik fiets nooit ver met hem op de normale fiets, een lange afstand zal je op deze manier denk ik spierpijn bezorgen
Wij hebben toevallig van de week een km of 25 gefietst en hij wilde niet slapen daar waar we stopten, dus viel in slaap op de fiets. Was erop voorbereid dus hadden voedingskussen om het stuur heen gedrapeerd. Hij kon vrij comfortabel liggen zo. Zijn ene armpje achter zijn hoofdje gelegd op het kussen, zodat zijn hoofdje niet zo heen en weer ging en fietsen maar. Vroeg me ook af hoe andere dat doen, dus leuk topic!
Die lijken mij ook handig, maar ons merk zitje (Yepp) verkoopt die niet. Universele heb ik nog niet kunnen vinden.
Yepp is juist een fabrikant die ze verkoopt. Zal even plaatje zoeken.... Edit, link zal ook goed zijn YEPP | Accessoires
Gebeurt hier ook wel 's dat ze in slaap valt. We hebben een yepp zitje met slaaprol. Ze gaat alleen echt niet tegen die slaaprol aanliggen. Ze gaat achterover hangen of bungelt wat met haar hoofd. Echt niet handig en prettig. Zo snel mogelijk naar huis wanneer ze in slaap valt.
Ze verkopen inderdaad van die slaaprollen. En anders eventueel zelf iets fabriceren met een kussentje oid? Maar kan het nu echt kwaad als ze op de fiets in slaap vallen? Is dat slecht voor de nek ofzo? Of vinden jullie het zelf gewoon geen prettig idee?
ik vind het zelf niet prettig, maar het lijkt mij ook geen prettig voor haar nekje. Ik ga is kijken naar zo'n slaaprol, ik heb alleen een bobikezitje
Hier zie ik het niet gebeuren dat ze in slaap valt op de fiets. Maar denk dat idd een slaaprol een goed idee is.
Yepp verkoopt deze wel. En hele leuke!! Wij hebben ook een zitje van Yepp, met een slaaprol van nijntje. Kijk hier meer eens op. bol.com | GMG Yepp Nijntje - Slaaprol | Baby
Met onze oudste heb ik veel gefietst. En die viel regelmatig in slaap op de fiets. bij hem had ik een slaaprol. Dat vond ik ideaal.