Iemand ervaring met grotere kindjes?Of zaten ze er goed naast?hoeveel zal ongeveer zijn geboorte gewicht zijn ?
geen ervaring met grote baby maar ze kunnen alleen een schatting geven over hoe zwaar het kindje ongeveer is. dl zou ruim 6 pond wegen bij bevalling volgens de gyn en ze was net 5.5 zou er zelf niet te zwaar aan tillen met zo'n schatting. kan zijn dat je idd een iets groter kindje krijgt maar dat hoeft niet
Tussen de 3 a 3,5 kilo lijkt mij een mooi gewicht voor 38 weken ? Moet eerlijk zeggen dat ik geen idee heb hoeveel een per week nog in gewicht zou toe nemen, Onze dochter is geboren bij 37 weken ik woog bijna 3300 gram dus wel wat aan de grote kant
Hier waren ze vanaf de 20 weken echo al aan het vertellen dat we een reuze baby zouden krijgen, dat ik maar geen maat 50 en weinig in maat 56 moest kopen dus ik had best wel schrik. Hij woog 3585 gram en was 51 cm, heel normaal dus! Ben bevallen met 38w4d. Hij heeft 4 weken maat 50 gedragen, is vannacht om 00:43 precies 10 weken en draagt maat 56, sommige broekjes zijn zelfs nog te groot! Hier hebben ze me dus echt bang gemaakt voor niks!
Had zwangerschapsdiabetes en mijn zoontje zou op de p90/95 lijn zitten. Werd geschat op 4100 gram bij 40 weken, hij is geboren met 40 weken en woog 3810 bij 51 cm. Viel wel mee dus!
Hier ook bang gemaakt om niks, allebei de kindjes op 9/10 pond geschat dmv groei echo! Maar de eerste was 7,5 pond, de andere 7 pond! ☺️ Rekening mee houden is goed, maar probeer er niet teveel waarden aan te hechten.....
Lijkt mij een mooi gewicht toch voor de termijn? Zelf nog in verwachting Vd eerste, dus kan er niet over meepraten. Ik word iig bang gemaakt met dat mijn kind nu al 6 pond is en ik ben 33 weken. Maar lees veel dat het een schatting is en niet altijd klopt. Hou je er dus niet teveel aan vast
3kg bij 38w is echt keurig. Kijk hier maar voor de referentiewaardes: Referentiecurven - perinatreg Onderaan staan linkjs naar de geboortgewichtcurves.
Hier ook met 38.2 rond de 3100 gram vlgs echo. Mijn jongste is met 38.1 geboren en woog 3320 dus ik vind het netje hoor.
Dat is toch netjes? Met 38 weken 6 of 7 pond. Bij mij zijn ze met 40+ weken geboren en waren ze allemaal tussen de 4 en 4,5 kilo. Is misschien wat pittiger, maar nog steeds te doen hoor. Ik verwacht niet dat je kleintje in 2 weken tijd nog een kilo groeit.
Hier zaten ze precies goed! Bevallen met 40+2 en 3890. Ze zeiden dat het een 8 ponder zou worden Ze zeggen nu weer dat deze die kant ook op gaat 😁
Hier vertelde ze bij de eerste dat het een grote baby zou worden. Ruim.9 pond moest die toch wel halen. Bij de geboorte 49 cm en 3190 gram hahaha.
Hier werd de hele zwangerschap gezegd dat het een hele gemiddelde baby was qua gewicht. Ben uiteindelijk bevallen van een ruime 9 ponder. Mijn ervaring is dat ze gewoon eens op moeten houden met schatten, het geeft stress en ze zitten er vaker naast dan dat ze het goed hebben.
Nr 1 zou een grote baby worden (buik liep voor, bij groeiecho's baby gemiddeld 4 wkn voor op gemiddeld), 9-10 pond bij geboorte. Uiteindelijk, bij 41+3 wkn, bleek hij 'slechts' 4355 gram te zijn (p95) . Bevalling was snel en soepel zonder complicaties. Nr 2 zou zeker weten (stuk) kleiner zijn dan grote broer, echt waar. Ik was zelf een beetje sceptisch. Geschat op 7-8 pond bij geboorte. Uiteindelijk, bij 41+5 wkn, bleek ze toch 4520 gram te zijn (p97). Bevalling heel snel en soepel. Nr 3 zou kleiner zijn dan grote zus. Bij iedere groeiecho geschat op p90, geschat geboorte gewicht 8-9 pond. Ze was bij 36 wkn geschat op 3600 gram. Uiteindelijk, bij 41+0 wkn, bleek ze 4260 gram te zijn (p90), dus idd een 'kleintje' , vergeleken met de andere twee, ha ha. Was de lastigste bevalling (maar had niet met gewicht te maken). Ik heb dus te maken gehad met overschatting, onderschatting en precies goed ...
lijkt me niet raar hoor voor je termijn... Mijn zoontje is geboren met 37+5 en woog toen 3226 gram... Het gewicht waar jij het over hebt is gewoon normaal
Dl was zeker op 3500 gram geschat en iig 51 cm Zaten er toch naast 3050 en 46 cm ze heeft 8 wkn in mt 50 gezeten
De eerste twee keer hadden ze het goed geschat in het ziekenhuis. Zou kleine kindjes krijgen en klopte ook. Eerste dysmatuur 2560 49 cm Tweede 3000 47 cm Derde zou gemiddeld worden, dus ik dacht fijn eindelijk eentje met een beetje vlees op de billen. Geen maatje 50 gekocht, dochter geboren met 38 weken en ze woog maar 2690 en was 46 cm.. Laatste paar weken groeien ze niet meer zo hard hoor en jouw kindje heeft gewoon een mooi gewicht.
Oh gelukkig!Ja ze maken je echt beetje nerveus door elke keer te zeggen het is een flinkerd maar zoals ik dit lees valt het wel mee dus!was al bang dat ik van een reus/peuter zou bevallen!bedankt voor de opbeurende woorden meiden Groetjes