Hallo, Heb me al suf gegoogled maar heb tot nu toe nog niks kunnen vinden. Ik ben voor mijn man op zoek naar een zwemshort met een hogere taille. Omdat hij een stoma heeft vind hij de gangbare zwemshorts die op de heupen vallen niet zo fijn dragen. Jaren terug heeft hij er eentje bij toeval bemachtigd op een braderie maar die is nu toch wel aan vervanging toe en het is wel zo handig als hij er meerdere heeft. Heb er pas een besteld bij een speciale website voor stomadragers maar die vielen erg klein en de grootste maat die ze hadden zat nog te strak. Weet er toevallig iemand een bepaald merk,webshop of winkel die zulke shorts verkoopt?
Niet direct een antwoord op je vraag, maar is er geen forum voor mensen met een stoma? Je man is vast niet de enige die hier tegenaan loopt en als je/hij het daar vraagt, heb je misschien meer kans op goede tips. Maar hopelijk krijg je hier ook goede tips.
Heb al op het forum gekeken maar daar gingen de meeste topics over vrouwen die op zoek waren naar badkleding. Toen zelf de vraag gesteld maar weinig antwoord op gekregen of ik werd doorverwezen naar webshops van medische speciaalzaken. Die verkopen of heren badpakken of van die effen strakke hoge boxers. Daar zie ik hem niet in lopen. De enige webshop die wel zwemshorts verkocht hadden geen shorts in zijn maat want vielen erg klein uit. Hij heeft liever een normale zwemshort met een printje of zo die net wat hoger valt.
Mijn tante heeft hier er 1 laten maken, weet niet waar je woont want de zaak is in twente. http://www.badmodeopmaat.nl/badmode-op-maat/badmode-voor-medisch-comfort/
" Ook kunnen we voor mannen zwembroeken maken die een hogere band hebben zodat het zakje niet te zien is." Van de website uit de link . Verder zag ik het merk Vanilla Blush, maar ik zie alleen een engelse webwinkel ervan, misschien kun je informeren of ze ook verkooppunten in nederland hebben?
Dat heb ik dan over het hoofd gezien. Helaas is de winkel te ver voor ons. Vanilla Blush werd in Nl oa verkocht door Ostomixx en daar heb ik al eerder een broek besteld maar die vallen erg klein uit. Werd ook geadviseerd om 2 maten groter te nemen maar toch maar 1 besteld in de grootste maat maar toch nog te klein/strak.
http://www.matema.com/bestellen-en-prijzen/ 90 euro, op maat gemaakt. http://www.badmodeopmaat.nl/badmode-op-maat/badmode-voor-medisch-comfort/ Geen idee hoe duur, wel op maat. Alle twee ook prints in collectie, ik lees dat je vergoeding va je zorgverzekering kunt aanvragen. Weet niet hoe je hebt gegoogeld maar dit koste mij letterlijk 2 secondes.
https://www.stomavereniging.nl/community/in-contact-met/facebookgroepen/ Hier kun je vragen voor aansluiting bij de speciale facebookgroep, wellicht kun je daar je vraag ook stellen en vind je iets in de buurt.
Deze had ik ook al gevonden maar zoals ik in mijn eerdere post al zei zit de ene winkel te ver hier vandaan. De andere webshop verkoopt alleen heren badpakken of van die hoge strakke boxers die de boel alleen maar meer accentueren volgens mijn man.
Ben inmiddels geholpen door de klantenservice van Decathlon en heb daar 2 wat langere zwemshorts kunnen bestellen. Hopelijk bevallen ze dan kan hij in ieder geval weer gaan zwemmen.