Ik vind geld geven not done en doe dat ook niet. Gelukkig ook nog nooit gevraagd of gekregen. Vriendjes/vriendinnetjes van school/speelzaal: rond 5 euro Beste vriendjes / neefjes+nichtjes: 10-15 euro Volwassenen: 15-20 euro Ouders: veel, denk: weekendje weg en dat soort dingen, maar goed, die passen ook op (gratis) En geen wetmatigheid hoor, dit is richtlijn.
Nou kindjes waar ze veel mee speelt bijvoorbeeld? Tja ik vind 7,50/ 10 best meevallen, maar ieder zijn eigen mening natuurlijk
Bij vrienden tussen 20/25 euro Famile (ooms en tantes opa's en oma's ) kopen we altijd kleinigheidje Neef en nichtjes 10 euro Ouders broers zussen net wat we tegen komen kan duur zijn maar ook goedkoop Kindjes van vrienden hebben we van het weekend voor het eerst nog ff kijken wat we geven Moet wel eerlijk zeggen wij waren eerst heel vrijgevig en kregen van sommige ook maar heel weinig (zit niemand krab bij kas) daar hebben we ons bedrag dan ook op aangepast hoor.. Het maakt mij niet uit wat we krijgen maar als ik bijv. Altijd 5 euro krijg blijf ik niet 20 terug geven..
Met familie spreken we in prencipe af geen cadeaus meer als we volwassen zijn. Toch kopen we wel altijd wat voor de moeders en vaders, dit verschilt tussen de 30 en 100 euro vaak.
Jeetje wat een bedragen zeg!!! Hier als de wens geld is voor een kind 5 euro en een volwassenen 12,50...een cadeautje kan iets duurder uitvallen, maar nooit super veel meer.
Kinderen, rond de 10 euro. Zusjes van mijn man, tussen de 30 en de 50 euro, maar soms ook een mooi gebaar. ( Kinderen hadden de laatste keer cupcakes gebakken, samen versiert, we hadden mooie kaarten voor haar gekocht, uitgeprint en een Apple tegoed kaart ). Ouders, ligt er ook aan. Ene keer een flesje wijn, andere keer een mooie tuin lantaarn a 300 euro ( wel samen met mijn broertje ). En mijn broertje hebben we de laatste keer een vaatwasser gegeven, samen met mijn ouders.
Pff wat een dure kado's allemaal! Ik geef kinderen nooit iets duurders dan 5,00, met geboorte wel meer maar verjaardagen is dat de max. Volwassenen ene kant van de fam. 10,00/15,00 andere kant doen we niets.
Voor mijn neefje doen we altijd 50 euro (kleine van mijn zus) En voor kinderen van vriendinnen/vrienden 15-20 euro. Soms meer! Maar denk dalijk voor kinderfeestjes van klasgenootjes dat het rond de 10 euro zal zijn.
Hier vriendjes/vriendinnetjes 5 euro Kinderen van vrienden 10 euro Neefjes/nichtjes 15 euro Petekind 20 euro Vind het een beetje "raar" om te lezen dat mensen die in de mmm zitten sinterklaas/verjaardagen niet met de neefjes/nichtjes willen vieren. Heb ze zelf ook in de mmm gezeten, maar heb nooit wat overgeslagen hoe verdrietig het ook soms was. Als je uiteindelijk wel een kindje krijgt wil je toch ook dat iedereen mee viert in een verjaardag of sinterklaasfeest? Maak anders dan een aparte afspraak. Het gaat dan toch om je neefje/nichtje? Dat je niet alle feestje afstruint kan ik me voorstellen, maar voor belangrijke mensen in je leven...
familie varieert tussen de 10 en 20 voor speciale leeftijden zoals 18, 21, 25, en 50 jaar 50 euro voor vriend of vriendinnen probeer ik rond de 10 te zitten en voor hele goede vriendinnen rond 15 euro maar je hebt ook van die momenten dat iets van 5 euro perfect is en dan koop ik dat
geef meestal tussen de 15 en 30 euro ligt aan de persoon voor wie het is aan me ouders geef ik 50 euro
Als de kinderen van mijn zussen/ schoonzussen jarig zijn, gaat het toch wel richting de 30/40 En als cadeau kook ik ook nog vaak of bestel ik op onze kosten de taart. Andere kinds 10/20 ( afhankelijk van wie )
Wij zitten nog niet in die fase.....maar...kun je wel een leuke cadeau voor 5 euro kopen? Ik vind het zo sneu als het na 2 a 3 dagen stuk gaat omdat het van slechte kwaliteit is.
Nu heb ik dat ook altijd maar vond dit wel heel erg zeker omdat het met zoveel man is opgehaald... Dacht eerst nog heen logisch van goh ze hebben vast een fout gemaakt maar toen er maar echt 5 eur opstond viel me mond open en goed ook!
Ligt er helemaal wie het is. Dichtbijstaande familie tussen de 20-50 euro. Ligt er maar net aan hoe onze bui is en hoe we er financieel voorstaan. Vrienden standaard 10 euro en ik zou voor schoolvriendjes/vriendinnetjes (hebben we nog niet) kiezen voor 5 euro tot 7,50. Ook naar gelang hoe de vriendschap is.
varierent in leeftijd het is een doelgroep zwemmenclienten.. jongste zal rond de 40/45 en de oudste was 70