Het vergeten kamp van Pauline Kok. Bijna uit nog 1 hoofdstuk. Vond het heftig en indrukwekkend gaat over de tweede wereld oorlog in Nederlandse indie. Over een concentratie kamp dus. Een van de heftigste boeken die ik heb gelezen over de tweede wereld oorlog , of in iedergeval die me heel erg heb geraakt.
Ik heb net een Karen Slaughter uit. Normaal lees ik van haar niet zoveel maar deze cadeau gekregen. Nu ga ik beginnen aan het lied en de waarheid van helga ruebsamen
Boek van Isa Hoes. Pas gelezen. Indrukwekkend. Under the dom. Heb ik ook. Nu lees ik Harry Potter deel 7. Komt door de films deze week!!
Clive Cussler - De storm ligt op mijn nachtkastje. Beneden lees ik Duivelspoort van dezelfde schrijver.
Chebu, daar heb ik ook op gehoopt maar ik bleef er geen doorkomen aan vinden. Ik vond het achteraf zonde van mijn tijd en geld.