Davinci code ook. Inferno staan weer iets te veel feiten achter elkaar waardoor het niet erg lekker weg leest, maar alsnog een leuk boek.
Dat vond ik echt het naarste boek dat ik ooit gelezen heb. Ben nooit verder gekomen dan de eerste paar bladzijdes, voelde me er zó rot door.
Het boek dat op mij het meeste indruk heeft gemaakt is Nooit meer (it ends with us) van Colleen Hoover. Los van het feit dat het voor mij heel persoonlijk is geweest (en ik ook nog contact met de schrijfster over heb gehad, fangirl-momentje!), is het een prachtig boek over een situatie waar veel onbegrip en vooroordelen over zijn, en zij weerlegt die op een hele integere manier. Voor degenen die Engels lezen, vorige maand is All your perfects (ook Colleen Hoover) verschenen, en zal hier op zp voor velen herkenbaar zijn. Het boek gaat over de weerslag die de mmm, miskramen en onvruchtbaarheid op een huwelijk heeft. Echt een aanrader!
Wat een boek voor impact op iemand heeft, of hoe diep een verhaal gaat, is denk ik heel persoonlijk. Voor mij is Harry Potter wel heel diep, maar dat komt o.a. door de momenten waarop ik er iets aan gehad heb en dat het nog steeds een rol speelt in mijn leven. (Heb zelfs mijn eerste kind een naam uit HP gegeven.) Maar hetzelfde geldt voor een boek als Het behouden huis, of Siddhartha; je kan het lezen als gewoon een verhaal, maar het kan ook tot leven komen in je hoofd en aan vanalles raken in je leven. Ik weet altijd pas een paar jaar nadat ik een boek heb gelezen wat de impact ervan is. (Ik denk nu ook ineens aan Knielen op een bed violen en het Pauperparadijs, denk ik ook nog regelmatig aan.)
Ik vind alle boeken van Camilla Lackberg tof! Duizend schitterende zonnen van Khaleid Hosseini Het eiland van Veronica Hislop
Nou ben ik heel benieuwd welke naam! Hier eenzelfde liefde voor HP, weliswaar geen kind naar vernoemd (de kat wel ) maar hier is het in huis niet te missen..
De vliegeraar, duizend schitterende zonnen, haar naam was Sarah, de aardkinderen serie, de dollanganger serie (bloemen op zolder), Harry Potter (heerlijk!) en een héle ouderwetse: De Doopkaars. Ik ben nu bezig in de Da Vinci Code
1953. Ik vond het echt niet het beste boek ooit en de verfilming helemaal niks, maar door het boek kon ik me wel pas een beetje een voorstelling maken van hoe de watersnoodramp moet zijn geweest en ik vond het erg indrukwekkend.
Ik ook. Maar ik kan er tegen maar al zijn boeken laten me janken,vooral die laatste. Uit de bergen kwam de wind dat boek maakt me missselijk met die opgehangen kat en wat ie met zn kinderen doet en met een koe. Dat boek kan ik niet lezen.
Ik heb toentertijd ook Het Lelietheater en Een stem die nog weet gelezen. Alle drie de boeken geven een ander -even indrukwekkend- verhaal weer met als thema communistisch China. Een stem die nog weet speelt zich met name af in Tibet; ook erg indrukwekkend
Goede tips hier! Veel van de genoemde boeken behoren ook tot mijn favorieten. Verder ook: I am pilgrim/ik ben pelgrim - terry hayes Hoe ik talent voor ’t leven kreeg - Rodaan Al Galidi En de boeken van Carlos Ruiz Zafón
Ik ben nu met deel 4 bezig van 'de reiziger' serie van Diana Gabaldon. Bij sommigen misschien beter bekend als de tv serie Outlander. Vind het heerlijke boeken.
Klassieker: Turks Fruit, Jan Wolkers Wat meer recent: PAAZ en Up, Myrthe v/d Meer Ik vind het wel jammer dat het me niet meer lukt om te lezen. Vroeger verslond ik het ene na het andere boek, maar ik weet tegenwoordig aan het einde vd alinea niet meer wat ik aan het begin gelezen heb.
Ik vond het familieportret en de bakkersdochter ook wel mooie boeken. Vind boeken over WO2 sowieso interessant. Maar lees ook graag luchtige romans en thrillers en fantasy. Ben een boekenwurm haha.