Wij willen in Januari naar Egypte gaan. Hoe is het weer daar dan? Ik heb begrepen dat je niet echt meer in de zee kan zwemmen maar dat het verder wel prima is.. Klopt dat? We willen naar El Gouna..
Wij zijn een paar jaar terug begin december geweest elke dag 30/32 graden juist de zee was veel lekkerder dan het zwembad dat voelde een stuk kouder aan.
Hier een aantal jaar terug in december naar Hurghada geweest. Was heerlijk weer buiten en in het zwembad, maar de zee vond ik persoonlijk wel wat frisser met de wind. Nog steeds zeker niet vervelend, maar ben een koukleum wat dat betreft haha. Doe mij zomers Egypte maar: houd van die echte warmte
Ik ben een paar jaar geleden in Sharm geweest in januari. Het was lekker weer, maar de zon uren zijn beperkt. Vanaf 16.00 was het echt wel klaar. En dan koelt het ook echt af. Voordeel is wel, dat het zeer voordelig is. Wij gingen de laatste week van januari, en betaalden iets van 400 euro pp all inn voor 1 week, inclusief verzekeringen en visum, voor een 5* hotel aan het strand. Dus dat was errrug fijn!