Welk fietsstoeltje

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door maggie100, 9 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sjak

    sjak Niet meer actief

    Hier ook yepp, mini al gehad en we zijn nu aan de maxi! Ik heb even tussendoor een leen-bobike gehad (mijn fiets gejat met stoeltje) maar snel terug naar yepp! Mevrouw kan met 20 maande n bobike openkrijgen en achterop gaan staan!!! Yepp heeft een goede sluiting en een vijfpuntsgordel.
    Maar op ts haar vraag... ze zijn niet goedkoop!
     
  2. maggie100

    maggie100 Fanatiek lid

    12 mei 2011
    1.318
    0
    0
    NULL
    NULL
    Yepp stoeltje besteld en morgen in huis! Ik wil meteen uitproberen. Nog even regelen dat iemand het komt vast maken hihi

    Hij was trouwens bij bol.com een stukje voordeliger dan ergens anders. 75 euro incl verzendkosten scheelt weer!

    Ik heb geen windscherm erbij gedaan. Wat vinden wel of niet nodig? Bij andere altijd wel gehad... Hmm mss nog ff bij bestellen of ff kopen bij fietsenwinkel
     
  3. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Wij hebben wel een windscherm bij de yepp vindt dat toch wel prettig.
    Tegen de wind maar dadelijk ook voor die kleine vliegjes in de zomer die zo irritant in je ogen komen op de fiets.
    Super fijn windscherm super makkelijk te monteren net zoals het stoeltje van yepp mini
     
  4. Juliave

    Juliave Bekend lid

    8 feb 2012
    603
    0
    0
    Noord-Brabant
  5. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Let wel op dat een aantal sites met windscherm is en zoals bovenstaande juist niet. Hierdood kan prijs verschil zijn, terwijl een windscherm erg handig is. Denk aan vlieg(jes)
     
  6. Juliave

    Juliave Bekend lid

    8 feb 2012
    603
    0
    0
    Noord-Brabant
    Klopt, heb ik op gelet. Vaak vragen ze voo fietsstoel alleen al 80.- daardoor zijn ze op deze sites goedkoper :)
     
  7. Purk

    Purk Fanatiek lid

    19 nov 2013
    3.189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier de yepp mini, mijn man en ik hebben allebei zo'n adapter en kunnen zo super makkelijk wisselen, heel handig!
    Verder echt een fijn stoeltje, gordels zitten goed en sluiten makkelijk, maar mijn dochter krijgt ze echt niet open. Materiaal is ook erg prettig, wordt niet kletsnat in de regen ofzo, gewoon even een mouw of doekje erover en het is weer prima droog.

    Wij hebben geen windscherm, ook nog niet gemist eigenlijk. Maar wij fietsten niet echt op gure dagen bijvoorbeeld, kan me voorstellen dat het dan wel fijn is.
     

Deel Deze Pagina