Wat gebruiken jullie als dekentje in de kinderwagen? Ik heb er nu een wiegdeken in liggen, maar heb t gevoel dat die te groot is en dat er dus veel deken onder het matrasje ligt en dat dat niet lekker ligt voor de baby
Ik gebruikte vaak een grote handdoek, evt dubbelgevouwen. Als je handig bent, mn vriendin had altijd een klein fleecedekentje er in liggen, door haar moeder op maat gemaakt, ook handig in de maxi cosi
Wiegdeken van de prenatal, wel dubbelgevouwen want anders is hij te groot. Bij warmer weer gebruik ik die omslagdoeken van de hema, zijn in feite ook gewoon dunne dekentjes. Die hebben wel een perfect maatje ervoor.
Ik gebruikte vaak de Koeka omslagdoek in de reiswieg als dekentje, die kon ik dan ook meteen gebruiken als ik hem uit de reiswieg haalde.