waar beddengoed gekocht?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Reina5, 1 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    #1 Reina5, 1 jul 2010
    Laatst bewerkt: 1 jul 2010
    Hallo dames,

    We hebben gisteren een bedje en matrasje gekocht bij de Ikea. Ik vond het beddengoed daar niet zo leuk. Dus hoeslakentjes, dekentjes en lakens. Ik heb bij de Hema leuke dingen gezien. Nu ben ik nieuwsgierig, waar kochten jullie je beddengoed en vooral was je naderhand tevreden of ontevreden??
    Het lijkt me wel prettig als het ook goed blijft na het wassen.
     
  2. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    23 apr 2010
    4.523
    0
    0
    NULL
    NULL
    heb mijn hoeslakens en moltons gekocht bij de HEMA, was toen 20% afgeprijsd. en ik wilde toch gewoon wit. Dekentjes heb ik bij baby-dump vandaan (gewoon, gekleurde collectie van Jollein), en van de Prenatal (gekocht op de 9maandenbeurs, heel lief met schaapjes <3 ). en lakentjes weet ik niet meer. volgens mij allemaal van prenatal. al had mijn moeder er ook een paar uit spanje mee genomen.
     
  3. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.027
    1.851
    113
    Provincie Groningen
    Ik heb ook een matrasje van de ikea.
    En de rest, hoeslaken, deken, molton,lakens heb ik allemaal gekocht bij de prenatal.
    Ben er erg tevreden over.
     
  4. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Wibra, Zeeman, Hema.
     
  5. Kapedi

    Kapedi Fanatiek lid

    18 aug 2009
    1.483
    94
    48
    Hoi,

    Heb dekens en lakens en onderlakens van de Prenatal en 1 laken en onderlaken van de Hema. Vind ze beide super alleen van de Hema kreukt minder dan van de Prenatal.
    Onlangs gebreide kantoenen deken gekocht bij de kruidvat, maar nog niet gewassen.

    Groetjes
     
  6. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    Bedankt dames voor de reacties. Hoi Umm, en over alles even tevreden?
     
  7. Loesjuh

    Loesjuh Niet meer actief

    Ik heb beddengoed van de Hema, Prenatal en Lief!.
    Die laatste is erg leuk!
     
  8. Yellowsun

    Yellowsun Fanatiek lid

    23 apr 2009
    2.021
    287
    83
    Ik heb destijds (21 maanden geleden) alles bij de hema gekocht,ik weet niet of je bijna bent uitgeteld maar anders moet je gewoon een kortings actie afwachtten die hebben ze regelmatig.Alle lakentjes en matras overtrekken blijven daar echt mooi van ontdanks dat ze echt vaak gewassen zijn.
     
  9. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.725
    3
    38
    Maastricht
    Hoeslakentjes voor zowel wieg als ledikantje van Aerosleep, gekocht bij Prenatal (ook matrasje van Aerosleep, gekocht tijdens de mazzeldagen dus dat scheelt weer 20%).

    Dekentjes: in de wieg had ik de enkele wafeldekentjes van Koeka, nu in het ledikant de dubbele (die je met drukkers van elkaar kunt halen). Besteld bij koeka, fabs world, esthex: De Trappelzak Online Babywinkel. Supermooie dekentjes en blijven in de was heel mooi.
    Verder nog een dekbedovertrekje (met een duodeken erin) van Babouche, wit met zilveren biesjes en sterretjes, die heb ik gekocht bij Babydump. Heel mooi overtrekje, maar kost veel tijd om mooi te strijken met al die pailletjes enzo erop...

    Lakentjes ook van Koeka, daar ben ik helemaal fan van (wit met leuke bewerkte randjes, passen mooi bij de dekentjes). Verder nog lakentje van Babouche (wit met zilveren randje) en een van Taftan (wit met rand met lichtroze hartjes).
     
  10. fafje

    fafje Niet meer actief

    tot nu toe alles bij baby-dump van div merken ( Jollein, Lodger etc)...ben benieuwd hoe mooi het blijft..

    Ben nog wel opzoek naar gekleurde lakentjes...of met een leuke rand...ideetjes iemand?
     
  11. Maia

    Maia Niet meer actief

    ik heb alles bij de Baby Dump gekocht. En ik hou niet van dingen met plaatjes enz. erop dus heb gewoon al het simpelste wat er was meegenomen.
     
  12. Jetje76

    Jetje76 Bekend lid

    15 feb 2009
    617
    0
    0
    Lakentjes, hoeslakens & moltons (en spuugdoekjes en hydrofiel luiers) bij de Hema. Dekens (en boxkleed, aankleedkussenhoes) van Koeka!
     
  13. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    Lakentjes van hema en dekentjes van jolein en hema. Over alles tevreden, vooral prijs/kwaliteit verhouding..
     
  14. Reina5

    Reina5 Fanatiek lid

    1 jun 2010
    1.153
    0
    0
    Ha, bedankt allemaal. Als jullie over de kwaliteit tevreden zijn, dan ga ik toch voor de hema! Inderdaad handige tip om een aanbieding af te wachten, maar weet niet of ik daar op kan wachten :D. Heb er zo veel zin in om alles lekker in huis te halen al!
     
  15. Jetje76

    Jetje76 Bekend lid

    15 feb 2009
    617
    0
    0
    Kan ik me voorstellen! Shop ze!

    (zelf naast HEMA trouwens fan van www.villa-uk.nl, www.villa-vrolijk.nl en www.littlelable.nl)

    oja, en ik zou niet teveel moltons kopen. Ik heb nog steeds geen idee waar ze voor dienen en eigenlijk zit nog steeds degene om t matrasje toen zoon geboren werd.....oeps.
     
  16. AMS

    AMS Fanatiek lid

    14 mei 2009
    3.394
    4
    38
    España
    Ik heb 2 moltons en met lekkende luiers moeten ze altijd wel mee gewassen worden.. Zou er nog wel een bij willen...
     
  17. Elke1984

    Elke1984 Niet meer actief

    Dekentjes gekocht van Lief (ondertussen 2x uitgewassen en zijn nog héél mooi) en ééntje van Koeka (erg warm; teddy).

    Lakentjes van Jolein en Koeka.

    Overtrekjes voor de wieg bij de wieg zelf gekocht van Leander (hangwiegje).
     
  18. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    Ik heb dekens van koeka, lakens van koeka en cottonbaby. Ben heel tevreden over, de lakens blijven zowieso wel erg mooi, maar de dekens van koeka zijn echt super fijn en na wassen zie je absoluut niet dat de deken gewassen is, ze zien er dus nog als nieuw uit hier. Wat ik ook fijn van koeka vind, dat je een dubbele deken kan kopen die je vastklikt met drukknopen, maar in de zomer kan je de deken enkel opdekken, als het warm is.
     
  19. Lynn77

    Lynn77 VIP lid

    29 dec 2007
    10.546
    1
    0
    Zuid-Holland
    molton gebruik je als extra bescherming van het matras, ik verschoon de molton elke week mee met de overhoes, doe ik ook bij mijn eigen bed.
    Ik heb 2 moltons, 3 overhoezen, 3 lakens en 3 dekens voor de wieg gebruikt, nu ze in het ledikant ligt, heb ik de aerosleep met diezelfde aerosleep hoezen (3) en 3 lakens en 2 dekens.
     
  20. niki86

    niki86 Fanatiek lid

    30 jan 2010
    3.635
    524
    113

Deel Deze Pagina