Hallo! Wij willen deze zomer met z'n tweetjes een aantal dagen naar een Grieks eiland, we weten alleen nog niet naar welk eiland. Nu zijn we al een keer op Karpathos geweest en dat vonden we een heerlijk eiland. Maar omdat we nogal lui zijn op vakantie zijn we op zoek naar een eiland/plaats waar iets meer te doen is dan op Karpathos. We willen dus het liefst een plek die mooi is, met mooie stranden, niet super toeristisch maar waar je wel zeg maar elke avond een leuke tijd kan hebben in het centrum/stadje zonder elke avond bij hetzelfde restaurantje te eten . Hebben jullie tips, leuke ervaringen? Dan hoor ik dat graag.
Ik kan het je in augustus vertellen haha.. Wij gaan voor het eerst naar Griekenland en dan naar Zakynthos. We gaan naar Erietta appartementen. Staat goed aangeschreven en we hebben er heel veel zin in! Veel plezier met de voorbereidingen!
Geen eiland, maar absoluut Parga!! Gelegen op het vaste land, aan de kust. Prachtige omgeving, mooie stranden, toeristisch maar geen massa toerisme, vooral de grieken zelf bezoeken Parga graag. Heerlijk eten en als je een paar dagen een auto huurt, kom je op de meest mooie plekken; vikos kloof, glycki rivier, meteora. Parga heeft mijn hart gestolen!
Wij gaan naar Zakynthos komende zomer met de familie van mijn man. Een iemand was er al eens geweest en vond het een super mooi eiland. Ik ben benieuwd
Sluit mij aan bij sifra Parga heeft mijn hart ook gestolen. Zakynthos is een prachtig eiland. De plekken waar de appartementem zijn vind ik minder. Kreta is natuurlijk ook een aanrader. Vooral in de buurt van Chania.
Wij vinden Samos een heel mooi eiland. Ik ben ook eens op Kos geweest, qua omgeving vond ik het lang niet zo mooi als Samos en het deed soms niet echt Grieks aan, maar in de avonden heb ik mij daar prima vermaakt met leuke winkeltjes etc. Heb ook een minicruise geboekt, dat vond ik een heerlijke dag en daarom wil ik nog eens graag terug naar Kos. Maanden juli en augustus zou ik alleen vermijden ivm jongeren, Samos is daarin tegen in die tijd van het jaar weer op zijn leukst.
Wij vonden Corfu echt het mooiste eiland waar we zijn geweest. We zaten in Gouvia, niet te groot, niet te klein. Maar Kos-stad is ook heel leuk, en de plaatsjes net buiten chersonisos op Kreta zijn ook super. Ik zou Lesbos niet aanraden (vorig jaar geweest en een heeeeel saai eiland buiten de problemen om). En Rhodos heeft ook geen hele leuke toeristische plaatsen vonden wij. Dit jaar gaan we naar zakynthos (net als de rest van ZP lees ik net haha)
Wij zijn jaren terug naar kreta geweest. Plaatsje koutouloufari. Heerlijk rustig en in 10 minuutjes ofzo sta je lopend in chersonissos.
Ik heb ieder Grieks eiland al eens gezien en sommige zelfs 2 of 3x En op stipt echt Lefkas en nr 2 Corfu
Ik ben fan van Zakynthos en Corfu, prachtige eilanden met veel bloemen. Kreta vond ik niks aan, Rhodos is ook wel leuk maar net als Kreta droog en stoffig. Zakynthos en Corfu liggen ook buiten de vluchtelingenroute, mocht dat nog iets zijn waar je rekening mee wil houden.
Wij vinden het oude stadsgedeelte van Rhodos-Stad prachtig! Oude middeleeuwse gebouwen, straatjes waar je doorheen kunt slenteren, veel winkeltjes en restaurantjes, de ridderstraat en een kasteel, mooie oude haven.We zaten in een appartement aan de rand van de oude stad, met uitzicht op zee en op de haven waar de cruiseschepen aanmeerden. We zijn er twee keer geweest en gaan vast nog een keer terug. Rethymnon op Kreta is ook erg mooi, ook een oud stadscentrum en een boulevard. En centraal gelegen, in het midden tussen Chania en Heraklion. Genoeg te doen en te zien. Corfu is een stuk groener dan Rhodos en Kreta, het weer is wat wisselvalliger. Kerkyra (Corfu-Stad) is erg mooi. We zaten in een appartement in een rustige omgeving, maar wel vlakbij en tussen Gouvia en Dassia.
Lefkas! Werkelijk prachtig! Met azuurblauwe zee....prachtige baaien en stranden...geen massa toerisme....en eindeloze vergezichten. En het eiland van de Onassis familie.....prachtig!
Rhodos vonden wij een prachtig eiland, en Rhodos-stad is een hartstikke leuke bestemming, met een gezellig oud-centrum. Samos is ook heel mooi, iets rustiger.
Wij zijn 3 jaar geleden naar rhodos geweest. Mooie strandjes en dorpjes. Bij het huren van een auto kregen wij een aantal mooie routes mee. Erg leuk! Rhodos stad is ook erg mooi! (Als je van oud houd).
Ik ben op Zakynthos, Corfu, Kreta en Rhodos geweest. Alle vier goed bevallen, maar de eerste twee zijn favoriet. En het eerder genoemde Parga vind ik ook zeker een aanrader!
Nog een vraag aan diegenen die Lefkas en Parga aanraden; waar moet ik zijn? Wat zijn de leukste plekken? Wederom bedankt!
Het voordeel van Lefkas is, is dat het een schiereiland is. Je kunt vanaf Lefkas erg gemakkelijk naar Parga rijden. Wij hebben vooral veel rondgereden. Qua eiland vond ik Corfu overigens mooier. Veel plezier samen!