waar zijn er mini hamburger broodjes te koop??? wil vanmiddag met zoonlief zelf mini hamburgertjes maken maar dan moet ik wel van die kleine broodjes hebben. hier bij AH zijn ze iig niet te koop
Hier hebben ze die wel bij AH.. Anders idd de bakker? Daar hebben ze ook vaak van die kleine broodjes om uit te delen aan kindjes.
Zelf maken rondjes snijden in het brood en dan daar een hamburger van maken. Je kan ze dan van klein tot groot maken van je eigen brood. kaas er bij sla tomaat en smullen maar. Deed ik met mijn zoon toen hij kleiner was zelf hamburgers maken van brood.
nee ook geen coop hier. bij mn moeder wel in de buurt maar die zie ik pas over 4weken dus dat schiet ook niet op
Dan zijn die hamburgers ook niet meer zo lekker denk ik Om maar niet te spreken over het feit dat je ruim voor die tijd wel honger zult hebben toch
nou heb de jacht opgegeven. het zijn bacon/ei hapjes geworden érg lekker!! volgende keer maar die mini broodjes verder zoeken. mij te warm om alles nu af te fietsen haha thx lady's!!
beetje laat zie ik maar voor volgende keer hema de wat grotere met een brood afdeling heeft kleine bolletjes wil bruin en krentebolletjes
Ik kom ze ook een keer nergens vinden en heb toen een pak oven brunch broodjes gepakt, van die mini bolletjes en mini croissantjes. Was goed te doen!!!