Niet te geloven

Discussie in 'De lounge' gestart door lennylenn, 19 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Sta je dan op de tram te wachten en hoor je plots een hoop geschreeuw naderen. Komt er om het hoekje een jonge dame van ik schat hooguit 20 jaar hard aangelopen en scheldend naar een jongeman die achter haar loopt van ongeveer dezelfde leeftijd. Het meisje loopt met haar kinderwagen waarin een meisje van een jaar of 1,5 in zit. Ze stopt met
    Lopen, draait zich om naar die man en scheld erop los.

    En daar kwam het... pETS!!! Recht in dr gezicht vervolgd door een dikke smerige roggel!! Ik stond even vol ongeloof te kijken en stormde erop af klaar om die vent een koekje van eigen deeg te geven. Gelukkig kwam een man mij tegemoet die ik ken van mijn werk ( komt er dagelijks als gast, ik werk in een casino) en haf me een
    Duw opzij en nam het verder over. Op
    Serieuze en strenge tOon zei hij gauw wegwezen jij ik spreek
    Je later wel.. ik weg dus maar ben benieuwd waarom ik zonplots echt weg moest.
     
  2. Smnee

    Smnee Niet meer actief

    zooo wat vreemd!!

    en ik ben ook wel benieuwd waarom je weg moest.
     
  3. suzy83

    suzy83 Fanatiek lid

    20 okt 2009
    1.556
    0
    36
    NULL
    NULL
    Jeetje..... Wat dacht jij zit ik nu in een film?

    Word dit vervolgd....? ;)
     
  4. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Zoooooo........jeetje!
    Heb het vermoeden dat hij dat stelletje kon?
     
  5. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    ja wegwezen wat denk je..zodat je je niet mee kon bemoeien denk ik anders had je ook een pets en een roggel te pakken.
    Ik denk dat hij haar verder heeft geholpen en die jongen heb weggejaagd.

    wat een idioten heb je he! sneu hoor.
     
  6. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    13 mrt 2008
    6.167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    Denk ook dat hij je weg stuurde zodat jij je er niet in ging mengen.
     
  7. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Denk ook dat ie je wegstuurde om te beschermen hoor..
     
  8. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    Ik denk ook dat hij je weg stuurde om je te beschermen. Ik zou er geen eens mezelf mee bemoeid hebben.
    Dadelijk een mes tussen je ribben.

    En ze lokte het zelf uit ook nog.
     
  9. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Denk t ook wel. Ben nu op mn werk maar hij is er nog niet nala
    Ik wat weet horen jullie het wel
     
  10. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Ja het schelden had ze niet moeten doen... Tenminste ik weet niet wat er speelde maja ik dacht meer aan dat kindje eingelijk
     
  11. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    Ja idd dat kindje heeft de gevolgen zo zielig he.

    Ik snap dat ook nooit hoor waarom die meiden dat in het bijzijn van de kindjes doen. Ik ga al naar boven als ik mijn ogen voel prikken door een reclame of zo haha. Laat staan zo loop te schelden en dan ook nog klappen ontvang voor haar ogen.
     
  12. Versluis

    Versluis Fanatiek lid

    10 jul 2011
    1.924
    0
    0
    Filiaalmanager
    Zeeland
    Zo en dan zit je ineens in een heel vreemde scene uit een foute film. Knap van je dat je omwille van het jonge kind jezelf erin wilde/durfde te mengen.

    Ik denk dat die man jou ook wilde beschermen, je weet maar nooit waar iemand toe in staat is, als hij dit ook al doet met zo'n hummeltje erbij.

    En dat zij het uitgelokt heeft? Who knows??? Misschien had zij iets verschrikkelijks gedaan, maar voor hetzelfde geld heeft hij een en ander op zijn kerfstok.

    Hoe dan ook, niet wat je verwacht mee te maken op een gewone dag.
     
  13. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Ben blij dat hij je wegduwde.
    Ik zelf heb dit helaas ongeveer eens hetzelfde meegemaakt.
    Alleen had het meisje daarin niet zo veel in te brenegn, was net een bange puppie.

    Niemand die iets deed toen hij haar met een vuist in het gezicht sloeg.....kan ik niet aanzien want ook zij had een baby bij zich.

    Ik ben er dus toen wel tussen gesprongen met als gevolg een mooi donkerblauw oog....AUW!!

    Lullige voor hem is dat ik jaren op boksen heb gezeten (toen niet meer) en ook hij dus een mooi blauw oog had. Kan hij dat mooi aan zijn vriendjes uitleggen hoe hij verslagen is door een meid.

    Ik heb dat meisje toen naar de politie gebracht omdat ze dit zelf wilde en heb dus toen ook aangifte gedaan voor mijn eigen verwonding.

    Hij is wel opgepakt hiervoor.

    Maar ja het had ook bij nader inzien heel anders kunnen aflopen en had ik ergens kunnen liggen......wat dat betreft heb ik geluk gehad en jij ook meid, je weet het tegenwoordig gewoon niet met allemaal die gekken op de wereld.

    Ik blijf dit even volgen.
     
  14. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Wauw dapper dat je er tussen wou springen. Mijn man is ook zo'n type maar aangezien je tegenwoordig voor iedere scheet een mes tussen je ribben gestoken krijgt mag hij dit van mij niet meer.
     
  15. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    Even in het kort: die jongen was idd niet de persoon waar je problemen mee wilde krijgen heb ik begrepen. Wat er speelde wilde hij niet echt zeggen maar mocht ik weer zoiets zien ( iig met die jongen) kon ik beter de politie bellen ipv de held uithangen
     
  16. snoezelke

    snoezelke Fanatiek lid

    1 nov 2012
    1.214
    0
    0
    kinderverzorgster van opleiding
    België
    Lijkt me zo uit een film gerukt! Hoogstwaarschijnlijk wou hij jou gewoon beschermen, of dat hoop ik toch.
     
  17. kinderwens88

    kinderwens88 Fanatiek lid

    6 aug 2011
    1.213
    0
    0
    NULL
    NULL
    Er zijn helaas veel te veel asociale mensen in de wereld. Gelukkig werd je door je collega geholpen.
     
  18. Sammm

    Sammm Lid

    13 aug 2011
    48
    0
    0
    NULL
    Gouda
    Oh ik had er ook zeker weten tussen gesprongen, waar haalt die jongen het lef vandaan om dat meisje te slaan?! Nota bene midden op straat waar (hoogstwaarschijnlijk) haar kindje bij is? Dapper hoor..
     
  19. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Je weet toch helemaal niet wat er aan de hand was? :(
    Wie weet wat hij heeft gedaan. Ik vind het nogal wat om te zeggen dat zij hem uitgedaagd heeft. :(

    En ik denk dat er niks mis mee is dat je kinderen zien dat je gevoelens hebt...Ik zal ook niet gauw iemand uitschelden waar mijn kind bij is maar aan klappen ontvangen kan je niet altijd iets doen lijkt me. :( En huilen doe ik gerust af en toe waar ze bij is hoor...grote mensen hebben ook gevoelens.
     
  20. Amfy

    Amfy Niet meer actief


    nou idd wie weet wat hij ervoor al heeft gedaan ik bedoel als hij haar eerst heeft uit gescholden en gedaan ja dan snap ik dat ze haar mond lost trekt en daar bij geeft het hem het recht nog steeds niet om haar te slaan.


    en ja niets doen? lekker laf stel je staat er zelf dan wil je ook geholpen worden toch? en een mes tussen je ribben kom op als hij een mes had gehad had hij het wel gebruikt.
     

Deel Deze Pagina