hallo ik wil graag een babyfoon met camera halen maar welk merk/type is goed? je hebt er zo veel ik wil er 1tje die niet stoort die gewoon goed is..... welke hebben jullie? grtjes en alvast bedankt! Edit moderator: verplaatst naar De Babyuitzet
Wij hebben een Elro, het was wel even puzzelen voor hij goed stond (het cameraatje hebben we op ooghoogte in de kast gezet, daarvoor wou hij in de woonkamer nog wel eens strepen geven), ligt er aan hoe dik je muren zijn etc., maar wij zijn er verder heel tevreden over. Geluid is ook duidelijk en het is dect.
Ik heb nooit begrepen waarom een camera nodig is maar als je googled op Winston Gerstanowitz (schrijf je dat zo?) en babyfoon dan vind je de zijne en dat schijnt een hele fijne te zijn (boel keer lange IJ.. )
Ja, hier ook sinds ze 11 maanden is. En ik vind een cameraatje juist fijn, even een blik erop en ik zag hoe ze er bij lag, hoef je niet voor elke klipklap naar boven. Bij de tweede zal ik het de eerste maanden/jaar weer gebruiken. Trouwens, niet alleen voor de baby, maar ik heb hem ook gebruikt voor onze hond na de operatie. Was te pijnlijk om haar naar boven te tillen, maar zo kon ik haar mooi vanuit mijn bed in de gaten houden 's nachts (zit ook nightview op), best handig.
Is idd heel handig dat meekijken. Manlief gebruikt hem nog wel eens als hij in zijn muziekstudio zit en ik er niet ben. Geeft hem eem fijn gevoel aangezien hij hem dan niet kan horen en dan wel even kan zien
wij hebben ook een elro, maar van zolder naar beneden hebben we een heel slecht signaal, met de wieg op de oude plaats hadden we nog wel beeld geen geluid... nu staat de wieg in een andere hoek en nu hebben we geen beeld en geen geluid. Nu de babyfoon van Ikea gekocht zonder camera en deze werkt uitstekend (terwijl de meeste babyfoons hier niet goed werkte)
hoi, wij hebben ook een elro met 2 cameraatjes en 1 groot beeldscherm. het is dan ook eigenlijk een beveiligingscamera. ons kindje was erg onrustig en spuugde soms na een half uur nog. nu kan ik hem altijd in de gaten houden. ook hoef ik niet telkens zijn kamertje in als ik denk dat er iets is. wat hem (en mij) ook weer rust geef. ideaal. als hij op zolder staat is het beeld ook perfect.
Wij hebben een luvion (idd dezelfde als Winston ) en wij zijn er erg blij mee. Schijnt wel dat als je in een dichterbevolkt huis (flat ofzo) woont, dat er dan veel storing is (door de straling). Hebben wij geen last van.
Wij hebben ook de Luvion. Wij zijn er ook erg tevreden over. Hij kwam afgelopen jaar ook het beste uit de bus volgens consumentensites. Wij hebben geen last van storing.
hallo bedankt allemaal die luvion lijkt me wel iets alleen ik woon dus wel dicht op elkaar zijn 8 appartementen 4langs en boven elkaar alleen ik woon wle op een hoek zou het dan wel goed zijn? grtrjessss
De Luvion staat idd wel goed aangeschreven en wordt veel verkocht volgensmij. Gewoon even uitproberen of het werkt en anders netjes met het bonnetje terugbrangen
Ja, voor een nachtje of 2 vinden we dat ook wel prima, maar daarna word je dat wel zat. Bovendien was ik toen hoogzwanger en dan ga ik echt niet op een matras op de grond of de bank liggen, bovendien, als je die camera toch hebt, ideaal! De fokker van onze huidige hond had ook zo'n babycamera bij de puppies staan, kon ze ze altijd mooi in de gaten houden !
hier ook een luvion. we moeten nog wachten hoe hij bevalt met de beeb, maar we hebben 'm getest op... jawel: de hond! werkte prima! nightview is ook erg makkelijk. ik moet alleen nog iets verzinnen om de camera aan het bedje te bevestigen. maar dat komt goed!