ik heb opzoek naar ee andera dan gewoon geboortekaartje. je hebt hele leuke in de vorm van een luier of romper. maar ik wil ook graag iets met een foto. zo zag ik ook een fotokaartje qaar een los kaartje aan zit met een touwtje. heel leuk ook zoiets. nadeel: alleen in het blauw te krijgen. weet iemand waar ze kaartjes hebben die net even anders zijn en san hey liefst met een foto.
Echt origineel vind ik Letterpers.nl, Letterpress>trouwkaarten, geboortekaarten, labels, wenskaarten en oh so pretty party
Ik zoek ideeën op Pinterest samen met mijn schoonzus, ik hou ook van fotokaarten (nog niet eens per sé met de pasgeborene erop) en samen gaan wij aan de slag. Zij is ook fotograve/grafisch designer. Afleveren bij een drukkerij en klaar is Kees! Wat ik wil zeggen, als je zelf gave ideeën hebt, vraag eens een fotograaf of grafisch designer om mee te helpen en deze regelt dan ook het drukken. Vaak net zo duur bij elkaar als een 'standaardkaart'!