Maar als je een romper van 1,00 koopt heb je toch hele andere kwaliteitsverwachtingen dan wanneer je een romper van 45 koopt? Ik wel in ieder geval. Wij hebben een tijdje iets minder te besteden gehad en toen heb ik ook veel bij de Hema gekocht. Na een tijdje waren die kleertjes vaak echt niet mooi meer en gooide ik ze weg. Gezien het feit dat het bijna niets kost verwacht ik er ook niet heel veel van. Maar koop ik duurdere kleding dan verwacht ik ook zeker dat ze langer mee gaan dan een korte tijd. Dát bedoel ik ermee te zeggen. Mora: Geloof mij dat wij meer dan genoeg uitgeven aan quality time met onze zoon maar dan nog koop ik vrij dure kleding. Tenminste, als ik dat leuk vind. Zie ik leuke kleding dat iets goedkoper is dan koop ik het ook. Het merkje maakt mij niet zoveel uit maar als ik redelijk wat geld heb betaald voor een kledingstuk dan verwacht ik ook een stukje kwaliteit.
Eigenlijk van alles, vooral HM want dat is betaalbaar en toch iets meer mijn smaak dan Zeeman ofzo. Maar dat draagt hij ook en ook Wibra, Hema en sommige merken ook via MP of tweedehandse merkkledingwinkel bij ons om de hoek. Vind 54 euro voor een Vingino broekje erg duur als hij er maar 2 maanden mee doet. Dus via MP dan voor 12 euro ofzo.
Mijn dochter haar kleding kast hangt vol met alleen maar kleding van Noppies!! Vind het een geweldig merk en ook ideaal, behoud zijn kleur en krimpt niet. In de droger komt het er gestreken uit en staat altijd goed!! Laatst hebben we weer een hele serie gekocht uit de nieuwe collectie . We hebben ook een jasje van Name-it omdat die zo leuk was! Ik had laatst een shirtje van Name-it maar die werd na 1x wassen (en niet in de droger) heel breed aan de zijkanten. Heel raar. Villa Happ vind ik ook een mooi merk!
Hier ook een mengelmoesje. Vingino Mexx Esprit Ragazzi Name-it C&A Dobber Cakewalk Maar als ik iets leuks vind bij zeeman of wibra koop ik het ook.
Amen! Ikzelf woon dan niet in een gigantisch huis en hebben t niet breed, maar dat is echt niet onze reden om dan maar bij de Zeeman of iets te kopen. En ik wil al zeker niet dat als mensen mijn zoon zien, dat zij zeggen owja je kunt echt zien dat hij uit een arme buurt of slechte buurt komt. Dat slaat toch nergens op? Ik wil dat ze mijn zoon zien zoals hij is en niet om welke kleding die draagt, dat vind ik echt kortzichtig. Ik koop voor hem wat ik leuk vind en wat ik eraan WIL besteden, aangezien hij t amper draagt.
Qua merken ben ik verzot op: BFC Imps & Elfs Kik-kid Noppies Feetje Mc baby maar ze heeft ook echt genoeg in de kast van Hema, H&M e.d!!!!!!! Wij proberen altijd de goede middenweg te kiezen... Aparte dingen van de merken en de goede basics van bijv de Hema... Zo zweer ik bij de rompers van Hema!!!!!!
AL zou ik het geld hebben duurdere kleding te kunnen kopen voor mijn kindje doe ik dat alsnog NIET. Het is zo onnodig en ik vind dat mijn dochter er echt netjes en degelijk bij loopt. Ze groeit er ten eerste zo weer uit en ten tweede geef ik liever geld aan de behoeftigen dus mocht ik kunnen kiezen tussen een truitje van 30 euro of 3 euro neem ik alsnog die van 3 euro en geef de overige 27 euro liever weg. Dochter komt ZO niets te kort maar vele andere kinderen dus wel, waar gaat je prioriteit dan naar uit?! Ook met het weinige geld die ik te besteden heb kan ik gelukkig nog geld missen om uit te geven aan een goed doel en af en toe zelfs een extra'tje. Doe ik dit niet dan zou ik eventueel wat duurdere kleding kunnen kopen voor mijn dochter maar vind dit dus onnodig. En aan het millieu vind ikzelf het niet eens liggen, het is maar waar je je prioriteiten hebt liggen en dan ook nog eens een kwestie van smaak. Sommigen denken wel dat wanneer ze weinig te besteden hebben of weinig uit willen geven je er dan niet leuk bij kunt lopen en dat is dus al helemaal niet zo.
haha ja sorry maar dat moest er ff uit hoor ik kon het niet laten. Maar weet je ieder zijn eigen keus toch? Heeft denk ik ook niks te maken met of je het wel of niet kan betalen of wel of niet in een mansion wonen
Hier alles van de Hema en zeeman. Hij heeft het maar even aan. We krijgen wel is wat duurdere, maar zelf doen we dat niet.
Rompers van 45 euro? Ook al had ik de staatsloterij gewonnen dan zou ik dat er nog niet aan uitgeven. Ik vind dat gewoon echt niet nodig. Ik zou waarschijnlijk wel iets meer gaan uitgeven maar goed is goed, zeker voor die kleintjes. Ik moet er niet aan denken om te moeten roepen dat ze vooral stil moeten zitten omdat ze anders een gat in hun broek van 80 euro vallen. (Niet dat ik beweer dat iedereen dat doet als de kindjes duurdere kleding draagt, maar het komt wel voor).
Lief, Goodmoodkid, Hema en Zeeman. Ben vooral gek van goodmoodkid, heel fijne kleertjes voor in rond te kruipen enz.!En ook niet duur. Vind het leuk als ik bij de Zeeman een leuk setje voor weinig geld heb gevonden. Ligt niet aan ons budget, maar ze blijft niet lang in een kledingmaat zitten. Vind het zonde van ons geld. En de kwaliteit is dan misschien niet zo goed, maar dat hoeft ook niet als ze het maar een korte tijd kunnen dragen.
nee hoor ik beweer dat helemaal niet als er bij winkel a een pakje van Armani ligt voor 100 euro en bij winkel b hetzelfde pakje voor 150 euro, dan ga jij toch ook niet ondanks dat je een hoger loon hebt het pakje van 150 euro halen... ik kijk gewoon wat ik leuk vind, en als het leuk is en wat duurder koop ik het ook gewoon. En Alles wat duurder is hoeft per defenitie niet BETER te zijn
Romper van 45 euro? Echt niet. Wij hebben rompers van de HEMA, die vind ik echt perfect! Die kun je ook 100 keer wassen en zien er nog goed uit. En die kosten 5 euro ofzo per 2? Kwaliteit niet goed, ach, zolang ze heel blijven, maakt het mij niet uit, je ziet het toch niet als ze hem aan heeft. Ik zie trouwens vaak staan: Bakkaboe. Sasha heeft dit gekregen van mijn tante, 2 truitjes. Echt leuk! Maar ik heb nog niet ontdekt waar je dit kan kopen. Volgens mij ook niet op kleertjes.com of heb ik eroverheen gekeken?
Maar er zijn ook mensen die waarde hechten aan merkkleding en voor quality time kiezen hoor. Mijn dochter komt op beide fronten niet tekort en het lijkt alsof je dat hierboven wel suggereerd Vind ook dat iedereen dat lekker zelf moet kiezen. Gaat er niet om of je het geld ervoor hebt maar meer aan hoeveel waarde je eraan hecht.Ik vind het leuk (het zal dochterlief een zorg zijn) als mijn dochter niet hetzelfde h&m shirtje als de overige 6 meisjes op de creche draagt. Ik kies bewust voor duurdere kleding omdat ik vind dat het mooier blijft. Dat doe ik bij onszelf en dus ook bij mijn dochter. Daarbij groeit mijn meisje niet heel snel en kan haar kleding dus met gemak een paar maanden dragen. Dus ik vind het niet erg als ik 3 spijkerbroeken koop en dan 170 euro moet afrekenen. Maar ik zal niet beweren dat kindjes met zeemankleding of h&m of weet ik veel wat voor merkloos er niet prima bijlopen hoor. Tis alleen mijn ding niet.
Vind alleen de stretch rompers goed van de Hema, verder haal ik rompers van petit beteau zijn inderdaad duurder maar de kwaliteit is zeer goed. De rompers die mijn zoon 7 jaar terug aan had zijn nog steed mooi en na hem nog door 3 kindjes gedragen en het kan zo nog een paar ronders mee. Daarintegen zouden de rompers van zeeman oid allang versleten wezen. En snap eigenlijk niet echt wat quality time te maken heeft met merk kleding? Dus als je merkkleding koopt betekend dat je minder tijd besteed aan je kind?