Mijn kleintje (6.5 week) komt overdags eigenlijk dezelfde tijden voor zijn voeding (7/11/15/19). Om 1900 uur gaat hij lekker in bad en dan zijn pyama aan en dan zijn laatste flesje. dan gaat hij slapen en komt dan meestal rond 01.00/02.00 en dan rond 05.00/05.30 en dan weer rond 07.00. is het verstandig om hem om 2300 wakker te maken zodat hij zijn laatste flesje kan krijgen en dat hij dan een goede lange nacht maakt.
ik geef geen kv maar bv, maar ik zat een beetje met hetzelfde dillema. Uiteindelijk geloof ik dat dat dag/nachtritme wel komt. Je kan hem misschien een handje helpen door hem wakker te maken, maar ik heb er voor gekozen mijn dochtertje lekker te laten slapen en ze komt wanneer ze zelf dorst heeft. Maar ik vind dat hij al een hele nette nacht maakt voor 6,5 week hoor
Dat hebben we wel gedaan en dat heeft hier super gewerkt. Wij maakten he om 23:00 uur wakker en met 6 weken sliep hij door tot 8:00 uur.
Wij maken onze dochter wel wakker voor de laatste voeding (rond 22.30 - 23.00 uur) en daarna slaapt ze door tot ergens tussen 6.00 uur en 7.00 uur. Dat zijn wel lekkere lange nachten dan hoor! Vanaf ongeveer 4 weken slaapt ze hierop door.
Hier precies hetzelfde! Met 14 weken ging bij ons de voeding van 23:00 eraf en was 19:00 onze laatste voeding
Onze kleine frummel die sliep na 2 weken door. Laatste voeding tussen 22.30 en 23.00uur. Daar maakte ik haar wel voor wakker. Ze sliep dan door tot 6.00 - 7.00uur. Helaas heeft dit maar even mogen duren, want de afgelopen 2 nachten heeft ze enorm lopen spoken s'n achts. Ze lijkt klaarwakker en niet te kunnen slapen. Een extra flesje werkt niet, schone luier niet. Ik weet echt niet wat er dan is. Volgens mij ligt dit aan het weer. Ik denk dat je moet doen wat je zelf het prettigst vindt. Vind je het niet erg om 2x per nacht eruit te moeten dan misschien zo laten en anders kijken of ze met een voeding van 23,00uur het volhoudt tot de volgende morgen. Veel succes.
Wij hadden ook dit schema: 7 - 11 - 15 - 19 - 22/23 Hij is toen nog 1 nacht geweest en daarna sliep hij door (8 weken)
Let er trouwens wel even op ( ik weet niet meer hoeveel uur er tussen mag zitten 's nachts) dat er niet te veel uur tussen de eerste en laatste fles zit. Kleintjes kunnen na te veel uur in een soort van coma raken, doordat ze glucose tekort komen. CB van ons zei dat het niet zo heel veel voor komt, maar dat ze wel het zekere voor onzekere willen nemen....laat het nou net wel jouw kleintje overkomen...
Ik zou het inderdaad een keer proberen, kijken hoe hij reageert. Wie weet slaapt ie dan de nacht door.
Ik heb er inderdaad ook van gehoord, maar onze dochter sliep met drie weken al door van 23.00 tot 7.00 en geen last van coma's. Dus het kan ook gewoon goed gaan.