oh en faye is net voor het eerst in een zemelen bad geweest. Dacht dat t iets van poeder was haha maar lijkt gewoon op badschuim dus ben benieuwd... 1 nadeel ze drinkt altijd badwater en deze keer smaakte het niet zo lekker haha
we hebben nu ook in de apotheek een creme met glycerol erin in de handverkoop speciaal voor baby's...vaselinecetomacrogol is ook een goed alternatief.
Mijn zoontje is nu 6 maanden en heeft ook heel erg last van een droog huidje . Ik heb alles geprobeerd maar wat lijkt te helpen is minder in bad doen .
veel getobt en vanalles geprobeerd. CB raadde me aan om bij de apotheek lanette te kopen. Het ruikt niet super maar dat ligt ook aan het feit dat ik het bij oude dames in t verpleeghuis gebruikte vroeger... Maar het is tot nu toe het enige wat werkt
Mijn kleine heeft eczeem gehad en kreeg daar o.a. Vaseline Lanette voor: een creme die zeer vet is en droogheid tegengaat. Daarnaast kreeg ze een hormoonzalf. Vaseline Lanette heb ik toevallig zelf net weer gehaald omdat mijn kleine weer erg droge plekken krijgt op haar armen en benen en de gewone zalfjes enzo niet werken. Ik heb het twee keer opgesmeerd en weg was het. Echt superspul. Je krijgt het op recept gratis en anders is het 6 euro nog wat per (grote) tube. Ik zweer erbij en vele moeders om mij heen ook!
Amandelolie <3 Sluit de huid niet af maar maakt het wel heerlijk zicht. Vermoedelijk het zelfde effect als olijfolie. Liever iets 'natuurlijks' dan iets dat in de fabriek is gemaakt, is mijn idee... Tenzij het niet anders kan natuurlijk...
Ik heb sinds kort bij de apotheek gehaald Vaseline Lanette, werkt echt PERFECT! Met 3 dagen waren alle harde ruwe plekken bij knieeën en ellebogen eigenlijk weg.
Vaseline Cetomacrogololcreme is volgens mij echt de beste oplossing! mijn zoontje is een half bloedje en heeft ook erg veel last van een droge huid als ik em een dag niet insmeer heeft hij er al last van., had ook van alles geprobeerd en toen wees een vriendin van me ( die ook een half bloedje heeft op die vaseline! heb toen de huisarts gebeld en heb toen een recept gekregen! Je kunt het gewoon gratis halen bij de apotheek! Succes!
Wij gebruiken nu Zarqa, daarvoor Balneum. Bevalt allebei erg goed. Hij heeft geen droog huidje trouwens, maar Zarqa is parfum vrij.
Toen ze zo klein was, had ze wel een droog huidje, meestal deed ik haar in bad met Balneum of zemelen (maar dan gewoon zemelen in een zakdoek). Sinds ze een maand of 3 a 4 is, had ze ook niet zo'n last meer van een droge huid, smeerde haar 's winters nog wel eens in na een badje met creme of bodylotion. Nu is haar huid soms wat droog en smeer ik haar in met baby-lavendelolie (amandelie) van Volatile. Ruikt lekker en werkt goed. Ze gaat om de dag in bad of onder de douche.
Ik gebruik de zwitsal olie speciaal voor massage. Die is wat dikker, heel erg fijn. Na het badje masseer ik haar er altijd mee. Mijn dochter had ook in het begin een droge huid en nu nergens meer last van. De massage vind ze heerlijk. O, ja, wat ook belangrijk is. Ik was haar alleen in water. Voordat ik haar in het badje doe was ik met een washandje met zeep haar billetjes en haar haren maar de rest van het lichaam ziet geen zeep. Dit droogt namelijk ontzettend uit. Is een advies van het CB
o, ja wat het CB en het ziekenhuis mij ook adviseerde i.v.m. haar droge huidje is 1x en maximaal 2x per week in bad. Water droogt de huid ook erg uit.
Sluit me aan bij enkele mama's hiervoor: niet te vaak in bad (2x per week) met niet te heet water, Zarqa gebruiken en dagelijks insmeren met Vaseline Lanette crème. Is bij onze dochter ook het enige dat helpt tegen haar droge huid. Zwitsal is bij ons een absolute no-go.