Ik spaar Blond servies en gebruiken het ook eigenlijk altijd. Hier staat nog niet alles op zoals de borden, fondueset, peper en zout vaatjes Ik was in het begin te gierig om het te gebruiken en ernaar kijken was zo ongeveer al verboden
Deze witte voor dagelijks gebruik.. en daarnaast complete PIP studio servies voor in mijn buffetkast, maar ook om gewoon te gebruiken..
Wij hebben nu van alles een beetje, niet echt 1 servies. Ik heb er wel eentje gezien waar ik helemaal gek op ben. Dus nu maar sparen.. Ohja dat is deze: servies bloem Hebben ze bij de Heine
Het servies van room seven is ook prachtig.. die zou ik nu gekozen hebben ipv servies van PIP.. Bekijk bijlage 306896
Ik heb servies in de kleuren wit, rood en roze. Het leuke vind ik zelf dat ik zo verschillende merken klan combineren en door de kleurstelling toch een geheel creeër. De merken zijn pip, oililly en room seven.
Ik heb dit servies van Blay's uit denemarken. Super mooi. Alleen niet gekozen voor het kop en schoteltje. Van alles heb ik 8 stuks. Ik gebruik gewoon veel ikea mokken en koffie mokken. Verder wat restant servies van de xenos en blokker. vooral glazen van de ikea etcetera. want die sneuvelen nogal snel door mij haha
Waarschijnlijk te saai voor jou, maar dit zijn onze 2 serviezen foto 1: dagelijks gebruik: HEMA Nice foto 2: gelegenheden of als ik heeeeel lekker gekookt heb: Wedgewood Windsor
Wij hebben het servies van de blokker, 2 soorten een mit met rose bloemtjes en1 is wit met een roze rand boven We hebben ook royal albert dimity rose servies heb ik ooit gekregen maar zonde om te gebruiken.
ik heb een blond amsterdam voor dagelijks gebruik (grotendeels gekregen) en een pip voor net (helemaal gekregen)
Wij hebben wedgwood ( toen gespaard bij de ah, was een speciale uitgave) voor dagelijks gebruik. Daarnaast heb ik even bijkletsen van blond Amsterdam voor mezelf gespaard. Eigenlijk ben ik er een beetje op uitgekeken inmiddels.. Ik wil het langzamerhand verkopen en spaar nu voor een prachtig en wat volwassener servies van Riviera maison. Ohhh ik heb ook nog een kerstservies. Ben serviesgek aan t worden geloof ik..
Oooh leuk! Wij willen ook nieuw servies. We hebben rechthoekige met een golf van Villeroy en Boch. Alleen is er in 7 jaar aardig wat gesneuveld Maar dit vind ik leuk! Zag alleen de borden niet op de site van Blokker staan, morgen even kijken!
Wij hebben een wit porselein servies ooit bij wehkamp gekocht. Ze hebben het nu niet meer. Het lijkt op het vt-wonen servies. Daar kun je ook van blijven bijkopen. Ik ben er erg blij mee.
Ik wou ook een mooi servies wat voor dagelijks gebruik is, we hebben al jaren van Wedgewood deze serie: Wedgwood Jasper Conran Casual | Byttebier | Be happy Van de dinerborden heb ik alles in het wit, van de ontijt/lunchbordjes, bakjes, koffiekopjes en mokken heb ik het in het wit en lichtblauw. Ben er nog steeds blij mee. Verder heb ik nog Pip servies voor de thee.
Ik heb een servies van wedgewood/johnson brothers, cool mist, satin blush en green leaf. Van elk 4. Heel stevig, hebbhet al een paar jaar. En voor de sier heb ik een 9-delige servies van janneke brunkman: fruit en flowers. En gewoon voor thee/koffie wil ik graag blond. Heb nu nog actionbekers daarvoor, maar ben bijna jarig!