Welk soort laminaat?

Discussie in 'De lounge' gestart door pisum, 5 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
    Wij denken erover laminaat aan te schaffen. Maar we weten er eigenlijk niet veel vanaf :) Wie kan wat advies geven? Dus wat is belangrijk om op te letten? Ik zie al dat er verschillende diktes zijn etc. En ook zijn er nogal wat prijsverschillen, ik zie aanbiedingen van 9,99 per m2 maar er is ook van 49,99 per m2 of duurder.

    Vind het wel lastig hoor, want dan moet je ook nog een ondervloer erbij (en welke?) en plinten. En dan nog leggen. Kunnen we dat wel? Kortom allemaal twijfels.

    Misschien toch maar de (lelijke) plavuizen houden? ;)
     
  2. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.272
    6.801
    113
    Wij hebben nu met kinderen en een hond gekozen voor een laminaat met ongeveer 15 jaar garantie. Ik ga er vanuit dat ij ongeveer zo lang goed blijft. Was geloof ik rond 15 euro per m2

    Later ( als kinderen groter zijn en hond er helaas niet meer...) dan nemen we een houten vloer. Of gegoten.

    Hier kun je veel vinden:

    Laminaatvloeren & Houten vloeren bij KARWEI | KARWEI
     

Deel Deze Pagina