zoals de titel al zegt! Mijn tante zei tegen me neefje ga je handen maar even in de wc wassen ging ze even later kijken stond hij zijn handjes in de wc pot te wassen Ik ging met mijn petekindje fietsen en toen zei ze kijk dat zijn nieuwe koeien in de wei het prijskaartje hangt er nog aan
Haha dat eerste gebeurde hier ook op de peuterspeelzaal. 'spoel je kwasten maar even af in de wc' en dan dus lekker met die kwasten in de wc staan roeren haha.
Een paar dagen terug las ik mijn zoontje voor uit Jip en Janneke. Nou was het een verhaaltje waar ze beide in de regen mochten spelen. En ineens valt Janneke zo met haar gezicht in een plas water. En haar gezicht was helemaal zwart van de modder of zoiets stond erin. Waarop mijn zoontje antwoord :'Mama maar hoe kun je dat zien dat ze dan zwart is, want ze is toch al zwart?'
Jongetje tegen broertje, beiden in het water met zwembandjes: "Kijk uit hoor T, dadelijk ga je verzinken!" Hun vader verdronk / zonk zelf bijna van het lachen
Zeg tegen mijn man: "Wil je nog koffie?" "Lekker", zegt ie, "doe maar". Zegt mijn dochter (4): "Doe mij ook maar koffie, nee, weet je wat...doe mij maar cappuccino!" Toen het mooi weer was..."Mama waar is mijn buikonderbroek?" Ze bedoelde haar bikinitopje!!!
Jahahaha! Herkenbaar! Hier woont school, daar woont de brug, onderwerg hoor ik vaak zulke opmerkingen!
Vlieg op de wc: "huh? Mama, een vlieg op de wc kan toch helemaal niet? Een vlieg heeft toch vleugels en geen billen?"
Vorig jaar was ik met mijn vriendin en haar toen 3 jarige zoontje J. op de kinderboerderij. J. keek naar alle dieren en vertelde wat hij van die dieren vond/wat hij eraan zag. Hij zag de koe en net op het moment dat er een volslanke vrouw voorbij komt lopen roept hij 'Ooh die heeft een dikke kont, he mama?!' Die vrouw keek helemaal geschokt, niet wetende dat J. het over de koe had.
Mijn dochter noemt schoothondjes standaard een "poef" (ze heeft moeite met de s), ik lig elke keer dubbel. Ik heb "ballen", net als allerlei andere vrouwen. Ze wijst er ook naar, dus geen misverstanden over wat ze bedoelt Alle mannen zijn papa (ook de yuppen van 23 en de motormuizen van 53... heel leuk in de trein!). Alle vrouwen zijn mama (ahum... en bedankt). Alle honden heten.....Hoe-a (behalve de schoothondjes, dan). Niet handig als je voorbij een vrouw loopt die haar hondje uitlaat. Alle schapen, geitjes en vergelijkbaar spul zijn ook hoe-a's, leuk in de kinderboerderij! Ach, ik vind het wel lief!
Ik las n stukje voor uit t Winnie THE pooh boek. En daar tond n zinnetje.. 'zijn oog viel op de tafel' ofwel hij keek naar de tafel. Ik had t niet eens door tot mijn zoontje mij verbaasd aan keek en keihard begon te lachen de tranen stonden in zijn oogjes, heerlijk! Oma vroeg gisteren wat j later wil worden, hij antwoord met; 'papa.. Oh nee toch maar niet, ik word opa want dan hoef ik niks meer te doen'! Ofwel, opa voert geen zak uit haha. (is onze gastouder ;d)
Als mijn zoontje valt of zich stoot oid zegt hij (als het niet zeer doet) "oh beetje dom he?!" (dan komt omdat ik een keer viel en zei "beetje dom van mama") Maar met zijn gebrabbel klinkt het zo; beehdohme! En laat iedereen dat nou als verdomme aanhoren... Alle mannen die hij niet kent noemt hij buurman, tettert er in de supermarkt dan ook vrolijk op los. oh en meneer weet nu dat mannen een piemel hebben en vrouwen een spleetje. Hij MOET ook aan iedereen vragen of ze een piemel hebben. Dus imagine this in de supermarkt: Hajo buman, piemol? Neej he, mama speetjuh!
Mijn oudste zegt om alles wat er gebeurt; ooh, maakt toch niet uit. (bekers die ze omgooit, als ze valt, bij een ongelukje in de broek of eigenlijk altijd) Dinsdag was ze jarig, ze werd 3. Zaterdag was haar feestje, het eerste wat ze zei bij het opstaan; nu ben ik 4 he mama.
Mijn oudste van 2.5 jaar bemoeit zich graag met zn jongere broertje, gisteren zaten we aan tafel en trok mijn jongste het tafelzeil van de tafel af, waarop mijn oudste zei; 'Nee,nee,nee,nee,nee A. Dat gaan we niet doen hé?!'
Mijn dochter loopt het liefst in haar blote kont rond thuis. Zo dus ook waarschijnlijk gisterochtend. Ze stond in haar blote kont naast ons bed en ik vroeg aan haar "waar is je onderbroek gebleven?" waarop ze heel rustig antwoordde " ohh niks bijzonders die is weg gevlogen"
Een paar jaar geleden had mn dochter een project op school over pesten. Thuis onder het eten vertelde ze erover, het verschil tussen plagen en pesten. Zegt Dave, mn zoon: ik doe liever pesten, dan kan ik tenminste nog een joker opleggen!