Hallo, Mijn buggy is kapot, ik mis een schroefje waardoor hij dus inzakt. Probleem is dat ik 'm 2e hands heb gekocht en mijn vraag is dus weet iemand waar ik mijn buggy kan laten maken. Het is niet zo'n bekend merk Lifetree, volgens mij heeft de AH 'm ook een tijdje verkocht. Hoop dat iemand kan helpen. Alvast bedankt.
Je kunt het proberen bij een babywinkel. Sommige winkels hebben een eigen werkplaats die tegen een vergoeding de buggy maken. Maar ben bang dat als het een vrij onbekend merk is ze misschien niet de benodigde materialen hebben of dat de kosten hoger zijn dan dat de buggy nog waard is.
Oh fijn dat er toch nog iemand reageert! Bedoel je een babywinkel zoals prenatal? Want voor zover is dat de enige babywinkel bij ons.
Prenatal is een warenhuis en heeft geen eigen werkplaats. Maar je kunt het altijd proberen. De kans is groter bij een babyspeciaalzaak zoals babydump, babyplanet, babypark.
Ik zou eerder een klusjesman zoeken of naar een fietsenmaker gaan of zo. Onze buggy had toevallig vorige week hetzelfde probleem na een vlucht naar Turkije, uit balans aan een kant en redelijk scheef door missende moer in het kruisgedeelte onderin. Opa heeft hem makkelijk kunnen fiksen en hij rijd weer als een trein. Succes, Charlie
tja als het 1 schroefje is waarvan je weet waar het hoort.. is een bouwmarkt natuurlijk ook een optie.