Hoi meiden! Ik gebruik voor het afdrogen van mijn dochtertje na het douchen / badje nog steeds hydrofiele luiers. I.v.m. het tere huidje. Vanaf wanneer kan / hebben jullie gewone handdoeken gebruikt om af te drogen? Vind het niet erg hoor om haar met hydrofiele luiers af te drogen, maar als het niet meer nodig is, scheelt het een hoop ruimte in de kast Liefs!
vanaf 7maanden het ergste nat met gewone doek en dan plooien nog met hydrofiel, denk met 8maanden helemaal op gewone doek. Maar hier dan ook geen huidproblemen...
Ik gebruik allebij nu eigenlijk wel ligt er net aan wat uit kmt, gebruik ook al tijden normale washandjes voor haar billen.
ik gebruik nog steeds hydrofiele doeken voor zoonlief, bij dochter tot en jaar of 3 gebruikt toen wilde ze zelf voortaan met grote mensen handdoeken afdrogen. Zoonlief zou makkelijk overkunnen op gewone handdoeken op vakantie deed ik dat ook, ik had geen zin om hydrofielen mee te nemen.
Layla is 3 maar wij drogen haar nog steeds af met een hydrofielluier, Peter pakt soms ook wel n gewone handdoek. Vind ze heel erg fijn nog steeds
Ik gebruik ook nog de hydrofiele doeken en washandjes, omdat het nog prima bevalt. De gewone baddoeken vind ik nog te dik, vooral om de plooien goed te kunnen drogen.
ik heb hele zachte badcapes waar ik hem direct na het badje in wikkel....om het ergste te drogen, maar nog steeds voor de plooitjes lekekr met een hydro nadrogen...ik doe dit vanaf 7 mnd ofzo zo
Ik geloof ook tot een jaar of 3.. Het laatste halfjaar vaak even gewoon met de handdoek, maar een paar gevoelige plekken met de hydrofiel.
Ik met een maand of 2 al, zon lekkere zachte handdoek vind ik veel fijner voor haar dan zon dun hydrofiel ding, en zelf vind ze het volgens mij ook lekkerder!
Ik gebruik beide nog. Als ze uit bad komt eerst op de rand van het bad zitten en een handdoek om en dan in de handdoek naar de slaapkamer en de plooitjes met een hydrofielluier. Ik gebruik ze ook nog om af te drogen na het gewone wassen met een washandje elke ochtend en avond, maar ik gebruik dan wel gewone washandjes.