Welk wipstoeltje?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door itakepictures, 21 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Verox

    Verox Niet meer actief

    Oh ja, voor de eerste hapjes hebben we de maxicosi gebruikt.
     
  2. whuz

    whuz Bekend lid

    20 okt 2015
    995
    1
    0
    NULL
    NULL
    Wij hadden een wipstoeltje van Koelstra. Kan in meerdere standen en het wippen kun je uitzetten, dus daar kun je prima een eerste hapje in geven. Stof kun je makkelijk schoonmaken met een nat doekje. Ideaal!

    Mijn kindje heeft er alleen bijna nooit ingezeten. Die vond er niet zo heel veel aan. Die lag liever op een kleedje op haar buik of rug rond te loeren. Dus eigenlijk alleen gebruikt om een hapje in te geven voordat ze in de kinderstoel kon en heel af en toe om mijn handen even vrij te hebben.

    Schijnt ook niet zo heel goed voor de ontwikkeling te zijn om je kindje lang in een wipstoeltje te zetten.
     
  3. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Wij hadden gewoon een simpelere goedkope van de baby dump. Ik had hem er alleen in als ik ging douche of als ik aan koken was en hij met zus even tv ging kijken. Meestal lag hij gewoon in de box of op de grond lekker te spelen.
     
  4. Zonnetje3

    Zonnetje3 Niet meer actief

    Babybjorn! Onze dochter ging er helemaal los op!!
    Daarvoor eentje via Mp gekocht, maar die wipte niet echt, was dus meer een gewoon stoeltje.
    Op het kdv ontdekten we hoe leuk ze de babybjorn vond, dus toen zelf ook aangeschaft!
     
  5. Abri

    Abri VIP lid

    16 jun 2010
    12.423
    3
    38
    Hier nooit eentje gehad. Ze lagen lekker in de box of op een kleed. Hapjes vanaf 6 maanden via Rapley in de kinderstoel van Ikea.
     
  6. Divarg

    Divarg Bekend lid

    12 okt 2014
    913
    21
    18
    Babybjorn zonder twijfel! Tweedehands gekocht en dochter zit er vanaf dag 1 in wegens reflux dus veel rechtop. Inmiddels bounced ze hem de hele kamer door. Hapjes geven gaat prima, we gaan op de grond zitten met onze benen erlangs, dan kun je hem stoppen met wippen zeg maar.
     
  7. Prins03

    Prins03 Fanatiek lid

    13 nov 2012
    3.695
    2
    0
    Wij gebruikte bij mijn zoontje een prenatal wipstoel, straks weer..

    Voor de eerste hapjes gebruikte wij de tripp trapp met newborn set.
     
  8. IH5

    IH5 Niet meer actief

    Stokke Steps Bouncer
     
  9. Elf84

    Elf84 Niet meer actief

    Deze hebben wij en ben er tevreden over ;)
     

Deel Deze Pagina