Mijn meisje is nu bijna 6 maanden en druk bezig met rollen. Ik wil graag een groot speelkleed zodat ze niet direct van haar kleedje (gebruik nu een boxkleed op de grond) rolt en op de koude, harde vloer terecht komt. Welk groot speelkleed raden jullie aan? Welke heb je zelf (of heeft je zus/vriendin/buurvrouw) en bevalt die?
Hier vorige week een groot (135 bij 195 geloof ik) kleed bij Ikea gehaald, een hoogpolige. Gaat helemaal goed, speeltjes leg ik op een afstandje en daar gaat meneer, al half teigerend/rollend er na toe. Liefs,
Wij hebben een tweepersoonsdekbed met overtrek gebruikt. Zou niet iets heel duurs kopen: voor je het weet rolt ze er af. Heb wel wel eens hele mooi speelkleed gezien, zit al te zoeken, maar weet niet meer waar van die was... Als ik het weet, zal ik het posten.
Hoe groot een kleed (of dekbed) ook is, als ze eenmaal rollen liggen ze er alsnog zo naast, mijn ervaring dan. Voor je het weet teigeren ze ook, en dweilen ze de hele dag door over de vloer. Dus gaat eigenlijk maar om een korte periode. - Je kan een dekbed pakken, zeker een 200 x 240 cm is groot - Ikea heeft relatief groot boxkleed - je hebt van die schuimrubber-tegeltjes, zodat het een mat wordt. Daar kun je er zoveel van aan elkaar leggen als je wilt Hier heb ik het gewoon opgegeven, paar keer rollen en binnen 10 tellen lag ze overal naast
We hebben ook van die foam puzzelstukken gehad trouwens, vond ik ook erg fijn, omdat ze blijven liggen, ze trokken alleen veel kattenharen aan, waardoor we ze niet lang gebruikt hebben. Maar zonder kat of hond, lijkt zo iets me ideaal.
Wij hebben deze laatst besteld. Echt superfijn en lekker groot! Hiervoor gewone speelkleed gebruikt, maar rolde die zo om en lag binnen no time op de laminaat Hierop blijft ze lekker spelen en kan alle kanten op rollen
Wij hebben deze: Kees Matras in Tas en Speelkleed Bird | MamaLoes Babysjop Niet onwijs groot, maar vind 'm vooral door de dikte erg praktisch. Met 6 maanden was hier de speelkleed fase trouwens al bijna weer voorbij, want erg rustig blijven liggen deed hij toen niet meer. Hier vooral tussen de 1 en denk 7 maanden gebruikt, nu gebruik ik het kleed alleen nog voor buiten.
Wij hadden een dekbed, ideaal! Makkelijk op te vouwen en weg te leggen op t moment dat ze sliep en verder groot genoeg om samen op te liggen. Hoewel ze er ook vrolijk afrolde hoor!
Ik had deze voor onze tweeling: Taf Toys 10835 3-in-1 speelkleed? Bestel nu bij wehkamp.nl Pasten ze makkelijk met z'n tweetjes op, echt heel veel en lang plezier van gehad. Dus voor 'maar' eentje absoluut een walhalla
Ja, die heb ik ook gebruikt, ideaal! Ook toen ze leerde zitten, viel ze niet meteen zo hard op haar achterhoofd. Gebruik ze al hele poos niet meer, ze is nu 1,5 jaar. We hebben 2 konijnen die regelmatig loslopen en graag hun tanden zetten in zulk soort dingen Als dochter straks groter is kan ze er lekker mee puzzelen of kubussen bouwen. Nu maakt ze er alleen nog maar een enorme bende mee of bijt ze stuk Je kan die puzzelstukken dus heel erg lang gebruiken, ook als je kindje ouder is. Zeker het geld waard dus!
We gebruiken hier een speelkleed van 1 X 1 meter en ja daar rolt hij wel eens vanaf. We vinden dat niet zo erg. Foam zou ik zelf niet zo snel kiezen omdat de kans is dat het loslaat, dekbed is volgens mij een goed(koop) alternatief.
Kidz impulz heeft een hele mooie die ook buiten kan maar wel 109 euro. Wij hadden gewoon een dekbed. Maar hier was het na het rollen al snel kruipen En langs lopen(met 5 maanden). Dus niet echt nodig gehad
Bedankt voor de reacties! Meer mogen natuurlijk altijd. Ik heb helaas even geen dekbed over, ander is dat een goed alternatief. Die foamstukken lijken me ook heel leuk, alleen we hebben een kat die op dit moment gigantisch verhaard en dat zal nog wel even duren. Sowieso is het een wandelende (ver)haarbal. Kan je die foamstukken makkelijk afnemen of stofzuigen of blijft het haar er echt aanhangen?
Hier nooit een groot kleed gehad. Alleen een boxkleed op de grond en als ze daar vanaf gingen, dan waren ze daar aan toe blijkbaar . Lisa tijgerde met 5 maanden al de hele kamer door