maarre.. hoe weet je nu of je weer ongesteld bent geworden of dat je nog steeds vloeit? en je kan in deze tussenperiode niet zwanger raken toch?
Ja pas op je kan wel weer zwanger raken hoor. Juist dan zijn jullie heel vruchtbaar. Het vloeien moet eerst helemaal stoppen en na een paar wkn komt je menstruatie weer. Bij mij wist ik gelijk weer dat in ongi was geworden. Je zal wel ook merken dat je meer dagen ongi word,maar dat veranderd met zijn tijd. succes.
De VK heeft tegen mij gezegd dat ik de pil weer mag gaan slikken voor dat mijn menstruatie op gang is gekomen. Ik ben 2 weken geleden bevallen en slik nu sinds 3 dagen de pil weer. Vloei nog wel steeds heel lichtjes.
ik ben gestopt met vleoien.. en begonnen met de pil! mijn buikje mag nu weer een tijd leeg blijven! Alhoewel ik mijn buik mega mis!
ik ben 8juni bevallen, en slik nu ruim een maand weer de pil, zolang heeft het geduurd voordat ik weer ongesteld werd..( heb ook BV gegeven) mijn huisarts geeft mij geadviseerd weer te beginnen met de pil op de 1e dag van mijn menstruatie.. mag ook eerder maar dan moet je de hele strip nog wel extra voorb.middel gebruiken.. Maar ik neem aan.. ( ik ben dus weer begonnen op de 1e dag van mijn eerste menstruatie) dat het dan wel gelijk weer ( nou ja na ong. een week dan) betrouwbaar is? weten jullie dit? en nog een vraagje sinds ik dus weer ongesteld ben, is het nog niet eens gestopr (ondanks de pil) nu dus al een paar weken! niet heel erg maar nog wel ietsies, is dit normaal? ik zie uit naar jullie reacties