Over twee weken komt mijn iPad binnen (iPad 2) en ik vroeg me af welke apps ik echt moet hebben ? Ik heb er totaal geen verstand van en eigenlijk ook niet echt kennissen die een iPad hebben dus ben bang dat ik een aantal leuke apps 'mis loop' doordat ik niet weet dat ze bestaan . Dus vertel, welke app kun je aanraden en waarom ?
beetje saai, maar de banking-apps zijn érg handig. Inloggen, saldo checken en bankieren zonder random-reader (maar met een toegangscode). Veel plezier ermee, wij hebben 'm ook sinds kort en zijn er echt blij mee. Wordt heel veel gebruikt, met als gevolg dat de gewone pc bijna altijd uit staat
Is het trouwens mogelijk van een laptop op de ipad films/foto's te zetten? Want je kunt er geen usb in doen dus vroeg me af hoe je grotere bestanden over kunt zetten. Of gaat dat als bij een ipod?
Maar zo verslavend!! En candy crush. Verder hier ook de Rabo app, Facebook, taalvoutjes, fotobewerk apps, marktplaats, de appie en nog veel meer apps . Ik zou ook niet meer zonder kunnen , heb de ipad ondertussen 2 jaar. Veel plezier
Inderdaad hay day, werkelijk zo verslavend Ik moet eigenlijk allang slapen, maar m'n bootje vertrekt zo. (Voor de kenners haha)
Als je ziggo hebt dan zeker ziggo tv nemen, verder RTL gemist, kan je in bad tv kijken Van spelletjes hay day en candy crush