Hallo. Ik ben mama van een dochtertje van 14 mnd. Ze loopt nog niet zelf. Nr twee komt als het goed is als ze ongeveer 20 mnd is. Nu hebben we een Bugaboo Buffalo welke prima bevalt en ik nog dagelijks gebruik. Deze gaat echter door naar de baby. Ik ben dus voor mijn dochter op zoek naar een buggy voor erbij. Op dit moment zal deze gebruikt worden voor de makkelijkheid. Geen auto vol door de Bugaboo en ruimte over voor boodschappen en evt mee op de fiets. Daarna zal hij voor haar gebruikt worden als we langere tijd weg gaan als baby in Bugaboo ligt. Ik wil dus graag een buggy die wel wat comfortabel zit voor haar en plat kan, met zonnekap. Liefst ook eentje die niet heel groot is ingeklapt. Hij moet namelijk tzt ook samen met de Bugaboo in de auto kunnen. Iemand tips of ervaringen?
Heel veel mensen zweren bij de nuna pepp maar wij vonden dat dl daar verschrikkelijk in zat. Ze kon helemaal niet lekker rechtop zitten en zat toen al bijna (met 15 maanden) aan de bovenkant. Hebben toen een koelstra (simba t3 meen ik) gekocht en heel tevreden over. Loopt prima en dl zat er mooi in (overigens wat betreft gemak kan die niet tippen aan de bugaboo hoor )
Zelf geen ervaring mee maar de Mutsy nexo is een sjiekere buggy. Is comfortabel net als een wandelwagen maar het formaat van een buggy
De easywalker mini kwam bij de Consumentenbond als beste uit de test. Ook qua ergonomie. Wij hebben de xl genomen, omdat de handvatten dan ook verstelbaar zijn. Ons zoontje zit er heel goed in.
Koelstra Simba zoals hier boven staat. Wij hebben de mutsy nexo gehad maar wat een miskoop, onze kinderen hingen helemaal onderuit gezakt in dat ding.
Easywalker! We hebben hem nu een paar weken en Dl vind het echt een feest. Ze zit er ook erg goed in en kan mooi plat. Is tevens ook geschikt voor aan de fiets te hangen met buggy drager!
Wij hebben een kidsriver buggy. De oudste zat en lag er prima in, fijne prijs voor een buggy voor "erbij".
Wij hebben een easywalker. Heeft een super grote zonnekap, wat perfect is met mooi/zonnig weer! Kan zo goed als helemaal plat, en is “gewoon” klein op te vouwen!
Deze is top: https://www.babypark.nl/joie-litetrax-4-chromium.html?gclid=EAIaIQobChMIiP3s07rD2gIVSV4ZCh0b3Ae8EAQYAiABEgJa-PD_BwE Niet zo bekend in Nederland dus ik vond het best een gok maar nog geen moment spijt van gehad.
Je moet gewoon in de winkel kijken en uitproberen. En een buggy is ook prima 2e hands te vinden. Wij hebben onze buggy trouwens zelden gebruikt!! Kind kon al jong op de loopfiets. En bij uitstapjes liep hij gewoon mee (en de loopfiets ging altijd mee). Stukken beter voor de conditie en motoriek.
Dankje! Lees veel terug over de easywalker en Simba. Zie dat easywalker verschillende modellen heeft. Welke zijn jullie tevreden over?