Hoi, Mijn dochter wordt in januari 2 jaar en ik wil dan graag een babypop voor haar kopen. Ze moet het nu doen met de afdankertjes van mama maar ze begint zich toch echt te ontpoppen tot een waar poppenmoedertje dus wil haar graag een eigen pop geven. Nu ben ik al rond aan het kijken maar bijna alle poppen zijn pas vanaf 3 jaar! Weet iemand een leuke pop uit te halen die vanaf 2 jaar ook al kan? Het liefst ook nog een pop met haar. Groetjes Mikky _______________
Alle poppen kun je geven met 2 jaar. Vaak staat er een leeftijdsindicatie op omdat er kleine onderdelen bij zitten waarvoor ze zichzelf indekken als fabrikant. Gewoon kopen wat je leuk lijkt, maakt echt niet zoveel uit.
Onze dochter is afgelopen zondag 2 geworden en heeft deze gekregen van vrienden Lissi pratende baby pop 6 geluiden | Budgetprijs 11,95 | Meisjes | Speelgoed | Online Winkel | Discount Postorder Warenhuis Budgetland Heel simpel maar ze vind hem geweldig! Sleept het overal mee naar toe. Vind het fijn dat alleen de armpjes en beentjes voor een gedeelte van hard plastic zijn en de rest lekker zacht.
Onze dochter is met Sint/Kerst 2,5 jaar en krijgt dan de Baby Born. Die is vanaf 3 jaar, maar enige wat ik kon ontdekken is een armbandje die erbij zit, die wat klein is. Die haal ik er dus gewoon uit als ze 'm uitgepakt heeft. Enige is wel dat hij wat zwaar nog is. Ik begreep dat de My Little Baby Born lichter is, omdat die een zacht lijfje heeft. Hij is ook wat kleiner. En schijnt geschikt te zijn vanaf 1 jaar. De 'normale' Baby Born heeft een hard lijfje en is daarom wat zwaarder. Maar op de groei leek mij de 'normale' beter, ook omdat er meer voor bij te kopen is. Oh, en de Baby Born heeft geen haar, dus valt dan wellicht gelijk voor je af. Succes met de keuze iig, want die is idd enorm!
Ik wilde ook graag een pop met haar voor mijn dochter maar deze zijn erg duur, tenminste als je net zo kritisch bent als ik. Ik vind nml veel gezichtjes niet zo mooi. Uiteindelijk is het de baby born geworden die kan plassen. En dat plassen is al 2 jaar een groot succes! In de zomer gaat de pop mee in het zwembad. Voor kleertjes kun je ook op marktplaats kijken bij prematuur kleding. Dat is een stuk goedkoper en het zijn mooie kleren.
Onze dochter heeft een Corolle pop gekregen voor haar verjaardag. Het is echt een schitterende pop. Zacht lijfje, armpjes en beentjes mooi bevestigd en mooie kambare haren. Heel vriendelijk gezichtje. Wij hebben hem bij de Bijenkorf gekocht. https://www.google.nl/search?noj=1&site=webhp&tbm=isch&q=corolle%20pop&revid=1622833314&ei=rlU5UtDqFcim0QX1y4HIBw&ved=0CA0QsyU&biw=1600&bih=814
mijn dochter heeft deze voor haar verjaardag gehad. geen pop pop, zoals baby born. maar gewoon lekker zacht waar ze mee kan knuffelen en er zijn ook kleding setjes voor de poppen Haba | Poppen | Poppen & knuffels | Spelen & leren Mijn dochter heeft pop 'Elise'. vind m lekker stoer
Hier een echte poppenmoeder in huis dus alle soorten en maten hebben we hier. Baby born, annabell, corolle, lisse, baby awake, mini babyborn. Denk dat we wel stuk of 11 poppen hebben De corolle vind ze erg leuk omdat je die kunt borstelen maar haar allerliefste pop die ze al 3 jaar overal meesleept is van fisher price real loving baby