hallo, heeft iemand hier ervaring met het bambino merino slaapzakje? Ik overweeg het te kopen ipv de grote combisleeper (kleine combisleeper begint krap te worden) alle ervaringen zijn welkom! bedankt!
Ik ken hem niet, maar was nieuwsgierig en ben gaan googlen Ik heb ook de combisleeper en daar past ze nog wel een poosje in. Dochter is klein voor haar leeftijd, 4 dagen jonger dan jouw zoon. Hij lijkt me wel fijn enige is dat ik het jammer vind dat er geen mouwen aanzitten. Dat vind ik nu wel prettig. Ik neig nu vooral naar een dikke winterslaapak met mouwen en voor de zomer een dunne zonder mouw. Wat kost ie eigenlijk?
rond de 60 euro... Ja, geen mouwen was ook mijn minpunt..., maar volgens de site is dat niet nodig door het materiaal van de slaapzak en de warmte-circulatie die hierdoor ontstaat geloof ik. Dus koel in de zomer en warm in de winter. mijn zoon kan nog even in de combisleeper (is 74 cm lang), maar niet heel erg lang meer.. Anders komt ie klem te zitten! maar was benieuwd of andere mamma's hem kennen/gebruiken, dussss... als er meer reacties zijn, zijn ze welkom!
Volgens mij zijn ze nog vrij nieuw of niet? Jammer want ik ben ook wel benieuwd. Een stuk goedkoper weer dan de combisleeper.
misschien ga ik de gok dan toch maar wagen...en gewoon kopen. Als het in de bibber-winternachten toch te koud blijkt zo zonder mouwtjes, dan kan ik er altijd nog een dekentje overheen doen.
Schrijf je dan wel je bevindingen op Deken is hier geen optie dochter slaapt nog steeds het liefst onderstebovenachterstevoren in haar bed.