wanneer maken jullie de overstap van jas? Nu moet ik er even bij zeggen hij is net hersteld van een longontsteking dus ben wat voorzichtig. Zoals nu ligt die lekker te slapen, en vanmorgen was er nog weinig zon in de tuin en heb ik hem wel zijn winterjas nog aangegeven maar met alleen een shirt eronder aan en geen sjaal.
Hier zijn ze vanmorgen gewoon met de winterjas naar school gegaan. Als ik mijn dochter uit school haal dan krijgt ze een vestje aan als jasje. Heb nog geen zomerjas gekocht dus voor die 2 dagen mooi weer is dit wel een goede oplossing
Hij past zijn jasjes nog van vorig jaar heb toen nieuwe moeten kopen midden in de zomer zeg maar, ik heb hem dus wel in huis. I denk dat ik hem die maar aan doe als die zo wakker wordt, dan moet die wel zo wakker worden, anders wordt het hier aan de dijk toch al weer wat te kil. Er staat hier namelijk altijd wel een flinke wind aan het water
@swnta: hier vanochtend ook gewoon de winterjas hoor. Maar u in het zonnetje is het wel ERG lekker toch. Straks maar eens zien wat ze aan wil als ze zo uit school komt. Ligt nog een fleecevestje ook... Dat zit ook lekker warm uiteindelijk.