bij 6 maanden groot potje groenten/fruit of de helft hiervan

Discussion in 'Voeding' started by elsa, May 29, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. elsa

    elsa Bekend lid

    Mar 14, 2007
    693
    0
    0
    eindhoven
    hoi,

    florian is nu ruim 6 maanden en we willen nu overstappen naar potjes groenten/fruit voor 6 maanden.

    deze zijn groter dan potjes voor 4 maanden (die hij nu helemaal opeet), maar mag hij ook een vol potje groenten/fruit voor 6 maanden of geef je daar dan weer de helft van?

    stomme vraag misschien, maar ik vraag me af wat wijsheid is.

    bedankt voor julie reacties!
     
  2. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    Nov 29, 2007
    11,895
    42
    48
    Ik zou zoveel geven als hij opkan.. C eet vanaf het begin vers, maar met 6 maand ongeveer de hoeveelheid van zo'n 6 maanden potje (200 gram).
     
  3. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    Sep 3, 2006
    4,383
    36
    48
    Gewoon kijken wat hij lust. Ik ben sinds vandaag overgegaan op een heel potje. Doordat onze dochter best groot is deed ik rustig aan.
     
  4. MamaBianca

    MamaBianca Actief lid

    Mar 12, 2008
    478
    0
    0
    Drieborg
    Esmee krijgt nu sinds afgelopen maandag 6 maanden potjes. Ik heb ze gekocht, omdat hier meer keuze in is dan in de 4 maanden potjes. Deze 6 maanden potjes vind ze ook veel lekkerder en eet met gemak per keer een half potje leeg.
     
  5. elsa

    elsa Bekend lid

    Mar 14, 2007
    693
    0
    0
    eindhoven
    Ik heb zo'n alleseter ;) dus hij zal wel een heel potje leegeten, maar dat is dus geen probleem als ik het hier zo lees.

    dank voor de tips, ga ermee aan de slag.

    gr. ilse
     

Share This Page