mmm.ik hou eigenlijk meer van planten, wij hebben nu ocharme één groene dracaena.(zijn pas verhuisd)Maar dat moeten er nog wel meer worden Ben helemaal gek ook van Yucca's en palmpjes Vind bloemen trouwens wel mooi hoor, maar een plant is in verhouding goedkoper, doe je langer mee.En ik vergeet bloemen altijd water te geven Daarom kies ik voor wat sterkere planten die wel een weekje zonder kunnen Cactussen vind ik dus ook wel leuk!
Ben dol op tulpen in alle kleuren. Morgen ga ik nieuwe cyclamen halen (okee, plantje) voor op tafel. Staat zo gezellig. Ik hou ze alleen nooit lang in leven. Beetje jammer.
Ik heb op dit moment een enorme bos witte tulpen staan (van stiefmoeder gekregen) en een bos zonnebloemen (van een cliënt). Maar het meest hou ik van mijn witte orchidee, die in de vensterbank staat in een mooie pot. Of is een orchidee meer een plant? Ik ben er gek op in ieder geval.
Op dit moment vooral tulpen, al is de vaas momenteel even leeg. Morgen weer fijn naar de bloemenwinkel! Ik laat me altijd inspireren door het seizoen. En mijn buurvrouw komt vaak met snijbloemen uit eigen tuin. Lief he!
Wij hebben geen planten, vind ik helemaal niks aan. Maar wel vaak bosjes bloemen. Tulpen Gerbera's of rozen.
hier alleen kunstbloemen.de echte overleven niet bij mij. die neppers kun je lekker afwassen met wasverzachter dan ruiken ze ook lekker.
ohhh, zonnebloemen! zijn ze er al weer? dat zijn echt mijn favirieten. ga maandag gelijk kijken bij onze bloemenzaak.
ik vind bloemen erg leuk alleeen..... binnen 3 dagen zijn ze dood ik geef ze water praat er tegen en ze zijn na 3 dagen dood
ik kan niet zonder bloemen en planten. Ben er gek op! witte tulpen en hyacinten zijn op het moment mijn favoriet. verder heb ik nog wat planten in de kamer. mooie groene en wit met groen. niet dat het hele huis vol staat hoor gewoon overzichtelijk en fris
Hier ook het hele huis vol met bloemen en planten. Op de salontafel een bos gemengde gerbria's op de eettafel een bos grote witte lelie's. Op de vensterbank aan de voorkant 3 hedra's in een boog en aan de achterkant 2 grote palmen.Op de bar 2 anthuriums en in de keuken div kruidenplantjes.Ook op de badkamer een hangplant. Kan niet wachten tot het beter weer wordt dann kan ik ook lekker in de tuin aan de slag.
Tulpen zijn mijn favourite bloemen, marah eb nu narcissen in de tuin en in huis. Verder orchideeen en een babyroosje. Orchideeen vind ik helemaal geweldig, al zijn ze wel duur!
Heb alleen bloemen in huis als ik een bos krijg. Heb wel veel bloemen en planten in de tuin. Ook geen planten in huis. Bloemen en planten is ook niet altijd handig met twee binnenkatten die al een record aantal vazen gemold hebben.
Ik ben ontzettend dol op orchideën. Ik heb er altijd wel een paar in huis. Als je het vergelijkt met een bos bloemen, is een orchidee eigenlijk helemaal niet zo duur. Een bos bloemen staat een (dikke) week en kost al gauw zo'n 15,00. Een orchidee is net zo duur, maar daar heb je máánden plezier van!
hier in huis orchideën,bamboe.een grote palm,dracaena.vrouwentong,in de ramen heb ik momenteel 2 bakken rechthoek met witte hortentias,en 4 citroen varens. aan verse bloemen heb ik nu nog twee gemengde boeketen staan
@k3lly: hmm dat noemt manlief hier altijd "spatjes" geen idee hoe ze echt heten.. maar dat is afgeleid van de officiele benaming *grin* overigens.. zijn er dus 6 potjes met spatjes hier de enige plantjes in huis want als iemand nog bloemetjes weet die mijn katten niet lusten.. dan hou ik me aanbevolen