Ik heb een ardo calypso. Een dubbele kolf op stroom en batterijen (zit wel verschik in qua sterkte. Op stroom werkt hij beter. Prima kolf (ik moest in de auto kolven dus niet de meest handige plaats) en goed betaalbaar. Ik had hem volgends mij voor 165 euro (incl dubbele borstschelpen, tas, koeltas en flesjes).
Hoi Klaasje, Mag ik vragen waarom jij uiteindelijk voor de Beldico Mamivac hebt gekozen en niet voor de Medela? Groetjes
heb de medela swing in de thuiszorgwinkel gehaald (nouja manlief ) geweldig ding. ga hem hopelijk deze keer weer gebruiken
Dames, check je zorgverzekering. Ik krijg met de mijne (Menzis extra verzorgd 2) 200 euro terug voor kolf. Moet ik hem wel aanschaffen bij een lactatiekundige die 'aangesloten' is bij hen. Ik ga zelf hem wel aanschaffen voor de geboorte. Bij mijn dochter had ik nog niet 1 en heeft mijn dochter in haar tweede nacht 10 CC kunstvoeding gehad omdat ze te verzwakt (afkoeling) was om te gaan te gaan drinken. Ik had het liever met de kolf afgetapt en dat gegeven. Ik heb nog wel een medela swing, maar die is inmiddels door twee vriendinnen gebruikt. Nu wil ik de medela freestyle oid (die van 350 euro) omdat die beter zou zijn en dubbelzijdig. En ik probeer er gewoon weer vertrouwen in te hebben dat borstvoeding weer gaan lukken.
Ik heb ook de medela freestyle en beviel erg goed, ga hem als het goed is straks weer gebruiken. Ik heb hem destijds gekocht bij borstvoedingscentrum Noord West veluwe, deze hadden destijds een actie. Ik heb hem wel pas na de bevalling gekocht maar had hem in de eerste week al nodig. Ik zag dat hij nu ook in de actie is daar voor complete set voor 285 euro. Borstvoeding Noordwest Veluwe | Medela Archieven - Borstvoeding Noordwest Veluwe Aanrader is wel de handsfree bh er bij te nemen en ik had een extra koeltasje met 4 flesjes erbij, 1 voor mee naar de oppas en 1 naar het werk. Succes.
bij mij staat er 75 euro voor advies... dus denk niet voor de kolf zelf maar dan een lactatiekundige? toch?