Hi meiden, Mijn beste vriendinnetje is binnenkort jarig en we gaan voor haar verjaardag met vriendinnen een paar daagjes naar Londen! Nu kost ons dat natuurlijk wel wat maaaar ik wil haar ook graag nog een kadootje geven. Het liefst wil ik iets in Londen geven als herinnering. Heeft iemand misschien een idee wat in Londen te doen is als "onvergetelijke herinnering??
Ik vond de London Eye super! Helemaal niet eng, want het gaat heel erg langzaam omhoog. En een prachtig uitzicht.
een musical/opera in Her Majesty's Theatre? De phantom of the Opera draait nog steeds en ik vond dat echt heel bijzonder.
De London Eye kan trouwens leuk zijn, maar dan moet het wel goed weer zijn anders zie je niet veel.. uhm.. The London Dungeon is leuk als jullie van een dolletje houden.. hier staat ook veel : Family days out in Greater London | DAYoutWITHtheKIDS.co.uk | things to do for kids | children's places to visit of zoiets: Pottery Café | London's Original Pottery Café
Hoi, Wil je mijn beste vriendin worden? Ik wil ook meegenomen worden naar Londen ! Dat is op zichzelf staand al een geweldig cadeau!!!
Leuke ideeen meiden! Londen Eye gaan we sowieso doen, als het weer het toelaat. High tea vind ik ook een erg leuk idee, een tip waar?! Theater zal ik eens bespreken maar niet iedereen van de vriendinnen vind dat leuk dus dat is jammer!
Ik zou sowieso even opschrijven wat jullie allemaal willen bekijken en dit aan entree gaat kosten. Je kan namelijk een london pass kopen waarmee je bij de meeste "attrakties" zo naar binnen kan. Ook kan je ermee in de metro. Ik heb dat 2 jaar terug met mn zusje gedaan. We wilden sowieso naar 4 attracties en de entree daarvan, was net zo duur als de london pass. We zijn met die pas toen ook in dingen geweest waar we normaal geen geld voor over hadden gehad. Zo goot het 1 dag en zijn we even london aquarium in gedoken. Of de zoo. En we zijn een joods museum in geweest. Erg indrukwekkend. Al die tekeningen van kindjes die in concentratiekampen zaten. Wisseling van de wacht is wel iets wat je gezien moet hebben. En het grote warenhuis. London dungeon inderdaad. Dan ga je een soort toneelstuk/madam tussoud in van het london van vroeger. Er word je regelmatig de stuipen op het lijf gejaagd ennje word erin betrokken. Zo kan je "echt" berecht worden enz.
Vrienden van ons hebben deze tocht gemaakt en vonden het super, we moeten het alleen zelf nog uitproberen: Greenwich - Londen - Beoordelingen van Greenwich - TripAdvisor Wij gaan regelmatig naar Londen maar lopen meestal gewoon het centrum een beetje door.
Heb een jaar in London gewoond en kom er nu nog 6x per jaar denk ik. Londoneye vond ik niet zo bijzonder. Het geld niet waard in ieder geval. Aanraders - Nottinghill market. Leuk marktje, en leuk om door het buurtje te lopen. Wel heel erg druk! - camden town. Geweldig, je kijkt je ogen uit. Beetje de alternatieve wijk van London, maar met een erg leuke markt en heerlijk eten. Echt de moeite waard! - Greenwich park. Prachtig park, als je naar de top loopt heb je een geweldig uitzicht over London. - voor shoppen het Westfield Stratford shopping center. Je hebt er alles! Zit ook naast het olympisch stadion. - wandeling maken van Westminster, big ben naar Buckingham palace. Wisseling van de wacht vond ik zwaar overdreven en zo druk dat je toch weinig zag. Het hoort wel echt bij London. - je kan even Googlen of er rond die tijd een première is van een goede film, is altijd op Leicester square en wel leuk om te zien. - Covent garden en China town zijn ook erg leuk! - Vermijd ten alle tijden de primark op Oxford street. Belachelijk druk en er zijn wel 1000en primarken die een stuk rustiger zijn. - alle musea zijn gratis in London. Vond zelf National Galary erg leuk - harrods, Liberty en Harvey Nichols. - in Richmond park kun je rendieren zien en daarbij is het een prachtig park!
De allerbeste high tea's in Londen die ik ooit gehad heb waren: - The Claridge's Hotel - The Dorchester - The Chesterfield Mayfair Hotel Wel ruim van tevoren reserveren! London Eye vond ik leuk maar niet heel erg bijzonder. Convent Garden is super!
Wat een handige tip is, is om de Hop on/off bus te nemen, dan kom je langs alle belangrijke attracties/bezienswaardigheden en kun je uit en in stappen waar je wilt Verder is een musical bijwonen erg leuk London Eye en London Aquarium zijn ook leuk om te doen. En idd de wisseling van de wacht hoort er wel een beetje bij Wat jullie ook gaan doen, London is echt super! Echt een onwijs lief cadeau!
Zonder enige twijfel: the Ceremony of the keyshttp://www.hrp.org.uk/TowerOfLondon/WhatsOn/theceremonyofthekeys Alhoewel je daar ruim van tevoren kaartjes voor moet regelen (kan niet aldaar). Maar je kan zeker informeren of je ze hier nog op tijd kan bestellen natuurlijk.
Ik woon dr vlakbij, ik zou zeggen London Eye, en dan een wandeling langs de southbank, Brick lane voor leuke vintage/2dehands winkeltjes Camden natuurlijk, misschien een leuke theatershow op West End? Pff voor mij is het allemaal al zo gewoon geworden, jammer is dat eigenlijk.