Hallo! Wij zijn bezig met de baby uitzet bij elkaar verzamelen en nu zijn wij beland bij het wiegje uitzoeken. Wat lastig! Wij zijn dus op zoek naar een traditionele wieg, al bekleed, geschikt voor een jongetje. Een ledikant hebben wij al, maar wij zijn voor naast ons bed, voor de eerste paar maandjes, dus op zoek naar een leuk wiegje. Ik had er eentje gevonden op internet, maar dan bleek het weer dat het matrasje niet dik was en er zitten wieltjes onder, namelijk deze: Alvi Owl Baby Wiegje | MamaLoes Babysjop Hebben jullie toevallig ervaring met een goed en leuk wiegje, zonder wieltjes? Dankjewel voor jullie hulp!
Wieltjes zijn juist ideaal! Als kindje teveel herrie/geluid maakt dan kan je het makkelijk s nachts verplaatsen. Als je op een flat woont kan je hem de woonkamer in rijden als kraamvisite is bijvoorbeeld Of je kan hem in je slaapkamer makkelijk verplaatsen, bijvoorbeeld naar papa's kant Je kan ook kijken naar een co sleeper. Bij een wiegje moet je je kindje er echt uit tillen.
Wiegjes van Petite Amélie | Bekijk ons unieke wieg assortiment of nog handiger Co-sleepers - Aanschuifbedje | Petite Amélie
het matrasje van het wiegje hoeft niet zo dik te zijn las ik op het internet. mijn wiegje van stokke heeft ook een dun matrasje, voor zo ver ik weet maakt stokke alleen goedgekeurde spullen.