Hoi, Ik weet dat er al meerdere onderwerpen zijn over 'welke buggy' hierdoor hebben we ook een top 3 kunnen maken, maar nu kom ik er niet meer uit. Ik twijfel tussen deze onderstaande... -Titanium Baby snooze of breeze -Koelstra Simba -Chicco Liteway We zoeken een goede, degelijke, stevige buggy, die in ligstand kan, die klein op te vouwen is en minder als 7 kg weegt. Wie kan helpen kiezen tussen deze 3?
Heb hier helaas helemaal geen verstand van dus kan je niet helpen maar heb ze net allemaal even opgezocht. Vind dat de Koelstra Simba er heel degelijk en stevig uitziet, kan niet snel kapot denk ik. En de Chicco Liteway is nu in de uitverkoop voor 90 euro... ook niet verkeerd! Succes met de keuze
Ik zelf heb sinds 2 maanden de titanium baby breeze... Ben er erg tevreden over... Joënna zat er met 4 en halve maand in... helemaal in de ligstand en nu ze zelf kan zitten wat meer rechtop... Hij is compact, stevig, goed wendbaar... heel fijn... en hij is ook nog eens mooi
dank jullie wel voor de tips. We zijn er gistreren een gaan kopen en hebben na overleg in de winkel toch besloten om de maclaeren quest sport te kopen.