Boekje van Kluun - Help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt. Maar had dat boekje al sinds september 2008 in huis liggen, en het vorige week pas kunnen geven
2 boeken, hoe werkt mijn zwangerschap en hoe werkt mijn baby boek 1 staan stukjes tekst in gericht op de mannen boek 2 is heel technisch beschreven, net als een gebruiksaanwijzing pas na de 1e echo gekocht
met valentijn geef ik ook een pakje met papa's kanjer en toen we het net wisten een speentje met papa is the best!
Mijn vriend heeft 'm EIN-DE-LIJK gelezen hahaha! Had het boekje stiekem in zijn tas gestopt van de week. Komt ie thuis; ja je had een paar boekjes (ook een praktisch boekje over bevalling & kraamtijd) in mijn tas gestopt dus die heb ik maar gelezen. Dat boekje blijft grappig .
hier staat een mand klaar met een paar cadeautjes: * een mok met papa is een kanjer en daar hartsnoepjes in * een flesje vruchtensap met vitamientjes om bij te komen van de zware dagen/nachten * een voetbal zodat hij straks met de kleine kan gaan voetballen * een boekje over papa zijn * een kledingsetje met een shirtje met papa's kanjer (en nog 2 dingen, maar zijn al ingepakt dus ik weet het niet meer hihi)
nou heb al 2 miskramen gehad en de cadeau die ik heb gekregen doen we ook alleen maar verstoppen omdat het te pijnlijk is denk dat als we wat verder zijn in de zw.schap dat ik dan zon rompertje of kledingstuk koop met tekst geboren..... (waar hij een supporter van is) want hij is gek van een voetbalclub
Rompertje met daarin ''I love papa'' en die is bedoeld voor vaderdag.. Die rompertje heeft ie ook nooit gezien
Ik had bij de 2e zwangerschap een speen gegeven met i love papa.. en deze zwagnerschap -vind em zelf wel- heel gaaf; 1e slaapzakje (heel kleine en dunne stof, met flapjes om over de handjes te doen om te voorkomen dat ze zich krabben) met daarop "ik hartje papa". Verder geen kado's, hihi ja hij voor zichzelf een nieuw bureau (de oude nam teveel ruimte en in en moest plaats maken voor de box lol).
@edge : Ja hij is toch schattig!! Ik heb hem bij baby plus gekocht in Hoorn hij is van petit villain..
mijn ventje krijgt als het zover is een shirtje met de text "aan het werk voor ons 3de wonder" of iets van "maak plaats voor mij er komt er nog 1 bij" om dan in zijn vrachtwagen te hangen voor het raam zoiets vind hij erg leuk en ik ook als dan toch de hele wereld het mag weten dan mogen ze het van Nederland tot Noorwegen allemaal weten hahaha... En dan krijgt hij een soort van dagboekje waarin hij stukjes schrijft over wat hem bezich houd in de zwangerschap en wat hij mee maakt allemaal dat heeft hij bij de eerste 2 ook gehad en mijn zoontje leest dat boekje nu zo af en toe eens door en vind het heel erg leuk om te lezen wat papa bezich hield staat ook in hoe het op de vrachtwagen was die dag en wat hij gegeten heeft op een dag en dat soort gewone dingen maar wel heel leuk om te zien dat mijn zoontje dat nu zo intresant vind en leuk vind om te zien hoe papa het allemaal heeft mee gemaakt. Toen kon ik nog niet weten dat het zo leuk was vond het zelf wel leuk maar je kan je niet voorstellen hoe dat kleine wondertje wat zo hulpeloos in de wieg ligt dat 7jaar later ook zo leuk vind. Dus toen geslaagt en nu zeker ook weer.
Oh en als de baby geboren is krijgt papa een papa paket zitten altijd erg leuke dingen in speciaal voor de papa's.