Welke cakepop maker?

Discussie in 'De lounge' gestart door Kari37, 1 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 24Mandy24

    24Mandy24 Fanatiek lid

    23 jul 2012
    3.499
    0
    36
    Dankjewel! Ik ga op zoek haha
    Ben wel tevreden met die mal. Was eerst bij de kijkshop en zag daar die popcake makers. Ik dacht even kijken of ze leuke spullen bij de xenos hebben om te versieren. En daar zag ik die mal voor 10 euro!
     
  2. fafa

    fafa Niet meer actief

    Volgens mij ben ik een van de weinigen die kruimelt en rolt? Ik vind zo'n "baksteen" wel lekker, hahaha... hoef je de rest van de dag niet meer te eten. ;)

    Chocoladecake bakken, kruimelen, en dan ipv botercreme of glazuur een flinke lepel hazelnootpasta erdoor... lekkuuuuuuuuuhr!
     
  3. wuppie 01

    wuppie 01 Fanatiek lid

    1 jun 2007
    1.817
    10
    38
    Leuk hoor en vooral erg lekker.
    Ik heb ze met mijn dochters verjaardag gemaakt 80 stuks.
    Ik heb ze gewoon van verkruimeld deeg gemaakt en icing erdoorheen. Ook in sommige een stuk paasei gestopt, moet je alleen wel rekening houden met het stokje. Heb ook een vormpje gebruikt in de vorm van een cupcake en een hartjesuitsteker komt nu als het goed is de foto ;)
     
  4. 24Mandy24

    24Mandy24 Fanatiek lid

    23 jul 2012
    3.499
    0
    36
    Nou ik heb de melts gekocht. 3,95 voor een zakje.
     

Deel Deze Pagina