Hi dames Heeft iemand hier nog een goeie tip.. Ik heb witte molton en onderslopen onder ons normale beddengoed. Maar ze worden aardig smoezelig. ik was ze ook niet zo heel vaak moet ik zeggen hoor. Meestal alleen de hoeslakens. Hebben jullie nog tips hoe ik die gelige vlekken er nog uitkrijg. Denk dat ik na mijn bevalling pad nieuw spul aan wil schaffen. ik was te af en toe wel heet en niemand die tijd ziet, maar toch..
Probeer eens een nacht in een emmer water met soda en dan ff goed heet uitwassen. En in het vervolg toch maar met elke verschoning ook je molton en onderslopen mee wassen, dan blijft t lekker fris
Een nacht in biotex daarna op 60 of 90 grd (wat je zelf wilt) met wasmiddel voor witte was wassen en ook daaraan biotex toe voegen in het wasmiddel bakje wasmachine Hier is het mooi wit!